
WFM Táňa Bogatková trenérkou roku!
27. 6. 2026V tradičním termínu 23.-24.6. se v tradičním dějišti kongresového centra ve Zlíně konal další ročník přeboru škol. Do prestižního zápolení se zapojili naši hráči ve všech kategoriích.
V kategorii středních škol bral smolný bronz náš odchovanec Marek Fizer (2. šachovnice Gymnázia Petra Bezruče). Jeho tým v soutěži dokonce vedl, po smolné prohře v 7. kole jim v dramatickém finiši chyběl bod k celkovému vítězství.
V kategorii druhého stupně bral 10. místo David Vydra (3. šachovnice Matiční gymnázium Ostrava). David byl ve finálovém turnaji motorem své školy a nejlepším hráčem s 7,5 body z 9 partií.
V kategorii nejmladších získala stříbro Veronika Fizerová (3. šachovnice ZŠ Dobrá).
Všem našim hráčům gratulujeme k pěkným výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci.
Výsledky: 1. stupeň, 2. stupeň, Střední Školy

