World Youth Chess Championships 2018

wycc-banner-footerV řeckém Chalkidiki se odehrává od 20. do 30. října letošní vrchol mládežnické šachové sezóny - mistrovství světa mládeže a dorostu.

Prostředí šampionátu je důvěrně známé našemu reprezentantu GM Nguyen Thai Dai Vanovi, který v tomto řeckém letovisku nastupuje k bojům o titul mistra světa již potřetí. Poprvé v roce 2010 to bylo v kategorii do 10 let, o 5 let později v kategorii do 14 let a letos bojuje už mezi osmnáctiletými.

Van nastoupil do turnaje mezi největšími favority, je nasazen jako turnajová čtyřka v téměř stočlenném startovním poli, ve kterém hraje sedm nositelů titulu mezinárodního velmistra a další desítky hráčů s tituly IM nebo FM.

Při minulém startu v Chalkidiki Van po 9. kole s 5 výhrami a 4 remízami bojoval o 1. místo, závěr mu ale nevyšel. Věřme, že letos se mu povede lépe, tlak turnaje ustojí a medaili tentokrát přiveze. K tomu mu přejeme hodně zdaru, stejně, jako reprezentantu slovenské skupiny Interchess FM Samiru Sahidimu.

 Stránky mistrovství, nasazení a výsledky, on-line, Chess Bomb.

Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !

kanakovanaty89. kongres FIDE, který proběhl od 3. do 5. října v gruzínském Batumi, oficiálně udělil titul mezinárodní šachové mistryně (WIM) naši hráčce Natálii Kaňákové.

Natálie za poslední dva roky pod vedením našich trenérů šachově vyzrála, si připsala na své konto mnoho úspěchů na domácím i mezinárodním poli a tak je po loňském zisku titulu WFM letošní titul WIM celkem logickým, ale hlavně zaslouženým oceněním pro naši pracovitou a talentovanou šachistku.

Natálie se tak zařadila mezi nejúspěšnější hráče naši šachové líhně, jakými jsou GN Nguyen Thai Dai Van nebo IM Matyáš Marek.

Natce samozřejmě k titulu gratulujeme a přejeme mnoho elánu a šachového štěstí v boji o titul v ženském šachu nejvyšší – WGM.

Tatry Open 2018 jsou za námi

tatryPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka, který si turnaj sám zahrál, se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastnila 64. ročníku populárního turnaje Tatry Open, který se letos odehrál pod monumentálním Lomnickým štítem v Tatranské Lomnici.

Českou skupinu Interchess reprezentovala WCM Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Dominik Očko, Ondra Havelka a Štěpán Hrbek, slovenskou skupinu Tomáš Brnušák, Vladko Bochníčka a Jakub Šošovička. Na poslední chvíli se bohužel museli ze zdravotních důvodů omluvit Marek Tobiaš Janík a Simonka Bochníčková.

Do celkového pořadí nejvýrazněji ze jmenovaných promluvil IM Sergej Berezjuk, který se bil do poslední chvíle a poslední partii turnaje dohrál remízou až po stém tahu! Stačilo to na dělení 2. místa a zisk finanční ceny za čtvrté místo.

Dobře se na turnaji prezentoval i stříbrný hráč posledního MČR 2018, dvanáctiletý Štěpán Hrbek, který si odváží dvě finanční ceny za celkové 14. místo a za 3. místo do 18 let. Na Elo si Štěpán připsal pěkných 94 bodů. Přitom začátek turnaje se Štěpánovi příliš nepovedl, po 3. kole měl na svém kontě jen jeden bod, ale projevil charakter bojovníka a z následujících šesti partií vyválčil 5 bodů!

WCM Zuzana Gřesová naopak měla po 3. kole 100 % bodový zisk a vypadalo to na na hodně úspěšný turnaj, bohužel druhá polovina turnaje se Zuzce již tolik nepovedla. Přesto si Zuzka vylepšila své Elo konto o 31 bodů.

Ondra Havelka po 7. kole s 5 body bojoval o finanční ceny a pěkné umístění, škoda posledních dvou prohraných partií.

Andrea Bochníčková ze slovenské skupiny Interchess zvítězila v turnaji žen.

O tom, že tatranský turnaj není jen o šachách svědčí fakt, že členové naší výpravy si na svá konta připsali nejen spoustu pěkných partií, bodové zisky či ocenění, ale také nejméně 100 km prošlých po tatranských turistických trasách a především, že si odvážejí dobrou náladu z deseti příjemně strávených dnů.

Za tradičně zdařilý a organizačně perfektně zvládnutý turnaj děkujeme pořadatelům a za pomoc s dopravou a organizací naší výpravy děkujeme předsedovi slovenské skupiny Interchess Vladimiru Šošovičkovi, Andree Bochníčkové a Pavlu Gřesovi.

Konečné výsledky, fotogalerie.

OPEN Banská Bystrica a VC mládeže

bansabystricaPod vedením trenéru Sergeje Berezjuka a Kláry Zemkové vyrazila skupina našich hráčů na turnaj, který se odehrál o víkendu 21. - 23. 9 v Banské Bystrici.

Turnaj se hrál tempem 40 minut + 10 sekund za tah, což je kompromis mezí rapidem a klasickým tempem, které umožňuje sehrát turnaj v kratším časovém intervalu.

Mnoho naších členů si odvezlo poháry, diplomy, finanční a věcné ceny.

Celkový vítěz turnaje Sergej Berezjuk z 9 partií jen jednou remizoval, zbylých osm partií vyhrál a to mu vyneslo náskok 1,5 bodu na druhou příčku, Sergej získává přes 20 bodů na Elo.

Marek Fizer uhrál 5,5 bodu a odváží si pohár za 1. místo mezi hráči do 10 let. Připisuje si 70 bodů na Elo.

Jáchym Hrbek s 5 body uhrál v kategorii do 10 let třetí místo a také on si za své umístění doma vystaví pohár. Jeho zisk na Elo činí 80 bodů.

Lucie Fizerová vybojovala 4,5 bodu a také ona si domů odvezla pohár, který obdržela za druhé místo mezi dívkami do 12 let.

Dominik Očko s 6,5 body dělil 3. místo, na pomocné hodnocení celkově skončil 8. a získal finanční cenu a pohár za 3. místo mezi hráči do 18 let. Na Elo přidává 72 bodů.

Také Klára Zemková, která uhrála 6 bodů si odvezla pohár. Mezí ženami obsadila pěkné pěkné 3. místo.

Také další členové Interchess si z turnaje odváží spoustu pozitivních zážitků.

Za perfektní organizaci turnaje a příjemný pobyt děkujeme organizátorům a Radkovi Kaňákovi za pomoc s dopravou.

Konečné výsledky, fotogalerie.

Startuje extraliga dorostu

sscrV Poličce bude prvními čtyřmi koly zahájen letošní ročník nejvyšší dorostenecké soutěže družstev. Hraje se ve dnech 6. - 7. 10. 2018

Hráčům našeho týmu přejeme hodně zdaru!

Sledovat můžeme na stránkách ŠSČR.

Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018

mkss28. - 30. září se ve Frýdku – Místku odehrál přebor MKŠS v praktickém šachu 2018.

Barvy Interchess hájilo 8 hráčů: Danielka Kožušníková, Vanesa Filipová, Martin Pravec, Matyáš Kaňák, Lucka Fizerová, Marek Fizer, Jan Micza a Dalibor Mikesch.

Turnaj byl pro hráče dobrým tréninkem. Nejlépe se vedlo Daliboru Mikeschovi, který v kategorii nejstarších zúčastněných hráčů do 20 let obsadil pěkné 3. místo a zajistil si tak přímý postup na polofinále MČR juniorů a dorostenců. Postup na polofinále si uhrála i Lucka Fizerová, která byla v kategorii U20 nejlepší mezi dívkami.

V kategorii U14 získal stříbro Matyáš Kaňák.

Všichni naši hráči z tréninkových důvodů nastupovali v kategoriích hráčů starších, než do jakých by podle svého věku náleželi a věříme, že nabyté zkušenosti v budoucnu zúročí.

Všem děkujeme za účast a dobře odvedenou práci.

Výsledky.

Tatry Open 2018

slovanPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastní tradičního a velmi oblíbeného turnaje hraného pod majestátními štíty Vysokých Tater v Tatranské Lomnici.

O popularitě turnaje, který pořádá ŠK Slovan Bratislava a který probíhá od 30.9. do 7.10., vypovídá nejlépe kvalitní, skutečně mezinárodní startovní listina letošního už 64. ročníku. Hráči, kteří se v minulosti turnaje už zúčatnili, dobře vědí, proč se rádi vrací. Pohodová, přátelská a srdečná atmosféra, malebné okolí a šachy vysoké kvality ve spojení s vysokohorskou turistikou činí tuto akci jedinečnou. I to je důvod, proč se naši hráči turnaje účastní už víc než podvacáté.

Týmu Interchess přejeme příjemný, pohodový pobyt, pěkné počasí a mnoho šachového zdaru. On-line přenosy naleznete zde.

Van v 1. chorvatské lize

vanV chorvatské nejvyšší šachové soutěži družstev nastupuje v probíhající sezóně v barvách Šachového klubu Dakovo náš člen GN Nguyen Thai Dai Van.

Soutěž proběhla v severodalmatském letovisku Biogradě od 8. do 16. 9.

Van hrál 2. šachovnici a výsledkem 5,5 bodu z 8 partií se stal nejúspěšnějším hráčem týmu.

V osmi kolech se Vanovi postavilo 7 hráčů s titulem GM a jeden IM Vanův rating perfomens přesto dosáhl neuvěřitelných 2717 bodů! Na své Elo si náš mladý velmistr připisuje dalších 19 bodů. Srdečně gratulujeme!

Výsledkový servis.

MS juniorů v tureckém Gebze

kanakovanatyV tureckém Gebze proběhlo v první polovině září letošní Mistrovství světa juniorů do 20 let. Na vrcholové mládežnické akci reprezentovala naši šachovou akademii WFM Natálie Kaňáková.

Naty do turnaje velmi dobře odstartovala, po 4. kole měla na kontě 3 body, ale 5. a 6. kolo jí nevyšlo. Pak ukázala bojovné srdce, připsala si v dalších třech kolech 3 body a byla opět ve hře o medaile. V desátém kole Naty narazila na Číňanku WIM Jiner Zhu, pátou nasazenou hráčku, kterou loni na závěr turnaje v podobné situace porazila. Tentokrát se to ale nepovedlo a po porážce a remíze v posledním kole se Natálie nakonec umístila na 19. příčce.

Natálie v uplynulé sezóně měla, díky studijním povinnostem, herní a tréninkovou pauzu. V tomto světle se umístění v první světové dvacítce jeví jako velmi pěkný výsledek, umístila se dokonce nejlépe z celého reprezentačního výběru ČR a navíc si na turnaji zlepšila své Elo, což na podobných turnajích není vůbec jednoduché.

Natálii k výkonu gratulujeme a přinášíme i její stručný komentář:

„Organizačně bylo MS zvládnuté dobře, organizátorům bych vytkla snad jen zmatek při dopravě z letiště na hotel a naopak. Na začátku turnaje dostal každý účastník od organizátorů ozdobné šachy, tričko s logem mistrovství, medaili a tradiční turecký dezert - chalvu. Hlavní hotel, ve kterém bydlela česká výprava a kde se nacházel hrací sál, byl na slušné úrovni, největším nedostatkem byla jeho lokalita, jelikož se nacházel na okraji průmyslové zóny, v podstatě "uprostřed ničeho", takže moc příležitostí na nějaké pěkné procházky do okolí nebylo."

Konečné výsledky, web šampionátu, komentáře na NSS: „po pěti kolech nejlepší Kaňáková", „v závěru došly síly".

Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20

mkssOd 28. do 30. září proběhne ve Frýdku - Místku Krajský přebor MKŠS 2018. Průběh turnaje a počínání našich hráčů můžeme sledovat na stránkách výsledků. Našim šachistům přejeme mnoho zdaru.

OPEN Banská Bystrica

blikajc iPočetná sestava hráčů české i slovenské skupiny Interchess reprezentuje naše barvy pod vedením Sergeje Berezjuka na otevřeném víkendovém turnaji v Banské Bystrici, který probíhá od 21. do 23. září 2018.

Sledujte zde.

Tadeáš Kriebel mistrem světa

kriebel2018Ve dnech 13. až 18. září 2018 proběhlo v brazilském pobřežním městě Aracuja 15. mistrovství světa studentů. Po 55 letech navázal na zlato týmu Československa na studentském MS družstev z roku 1963 Tadeáš Kriebel.

Tadeáš tak rozšířil svou bohatou sbírku medailí z Mistrovství České republiky či Mistrovství Evropské unie o medaili prozatím nejcennější - titul Mistra světa akademiků. Jeho turnajový výkon 2651 a zisk 20 bodů na FIDE Elo je dalším dokladem skvělého výsledku. Jen k zisku další normy potřebné k zisku velmistrovského titulu chyběl třetí soupeř s titulem GM.

Tadeáš byl dlouholetým svěřencem našeho trenéra GM Vladimír Tally, pravidelně se účastnil akcí pořádaných Šachovou akademií Interchess a dodneška s námi spolupracuje a využívá našeho servisu.

Srdečně blahopřejeme.

Celkové výsledky univerziády, stránky pořadatele. Článek na NSS.

Malé ohlédnutí za létem

Letošní léto je za námi a my se můžeme ohlédnout za tím, jak si počínali členové naši šachové akademie nad šachovnicemi v nejteplejším období roku.

Aktivity našich hráčů byly bohaté a odehrály se nejen na domácích kolbištích, ale naši členové se rozjeli i mimo domovskou Českou nebo Slovenskou republiku. Barvy Interchess jsme tak mohli vidět u šachovnic v Itálii, Rusku, Chorvatsku, Německu, Rumunsku nebo Lotyšsku.

Není reálné popisovat všechny výsledky našich hráčů, zmiňme ale alespoň několik nejvýraznějších výsledků.

kanakovanatyMezi takové patří určitě 3. místo Natálie Kaňákové na MČR žen v Českých Budějovicích, kde si Natálie uhrála i poslední normu potřebnou pro udělení titulu WIM. Kompletní výsledky turnaje zde.

Naše členka Anna Krupnova (RUS) získala v rumunské Oradee na ME dvoučlenných družstev v sedmi partiích neuvěřitelných 6,5 bodu a výrazně přispěla k zisku titulu evropských mistryň pro ruský tým. Aničce patří naše gratulace k pěknému výsledku. Konečné výsledky zde.

Úspěšné bylo pro Interchess i ME mládeže v Rize. Všichni naši hráči, kteří se ho zúčastnili, získali více než 50% možných bodů, což v konfrontaci s evropskou špičkou samo o sobě znamená slušný výsledek.fizer

 Nejlépe si vedl Marek Fizer, který do turnaje se 132 účastníky nastupoval jako 20. nasazený a s 6,5 body z 9 partií obsadil celkové pěkné 9. místo.

vanGN Nguyen Thai Dai Van nastupoval do své kategorie jako turnajová jednička. Celý turnaj odehrál v popředí tabulky, každou partii hrál na výhru, často šel do rizika, ale opět se potvrdilo, že role favorita je zrádná. Nakonec si Van bez jediné prohry odváží rovněž solidní 9. místo. Na podzim čeká Vana start na MS v Řecku a věříme, že tentokrát si domů medaili odveze.

Štěpán Hrbek nastupoval do turnaje jako 8. nasazený, neodehrál špatný turnaj, jehrbekstepan2017n jednou poznal hořkost porážky, navíc v partii, ve které stál na výhru a skončil na 19. příčce, když bodově dělil 12. místo.

 Van a Marek tak skončili v první desítce a Štěpán v první dvacítce ve vysoké konkurencí evropské mládežnické špičky a naši hráči patřili mezi reprezentanty ČR k těm nejúspěšnějším.

 IM Vjačeslav Zarubitski (BLR), dlouhodobý svěřenec našeho externího spolupracovníka GM Vjačeslava Dydyška dělil 2. místo v kategorii do 16 let a na pomocné hodnocení skončil na pěkném 3. místě. Oběma Vjačeslavům gratulujeme k zisku medaile z ME.

Mnoho dalších hráčů Interchess si zahrálo s většími či menšími úspěchy mnoho dalších turnajů. Přesto doufáme, že si našli čas i na zasloužený prázdninový odpočinek a v nové sezóně se s vervou vrhnou do další práce na svém šachovém růstu.

Interchess vítězem v Extraligy ČR

extrazenyVe Fatraparku v Hrabovské dolině na Liptově v krásném prostředí Chočských vrchů, Smrekovice a Velké Fatry proběhl od 10. do 14. září 9. ročník Československé extraligy žen.

Tým Interchess pod vedením Sergeje Berezjuka ve složení Magdalena Mičulková - Dvořáková, WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Klára Zemková bohužel hned v prvním kole zaváhal s budoucím vítězem Krajským šachovým svazem Žilina, když ve vyhrané pozici Anička Lhotská dala za remízu a Zuzka Gřesová remízovou pozici prohrála. Přestože Interchess všechna další utkání vyhrála a dokonce měla největší počet bodů ze všech účastníků turnaje, stačilo to „jen“ na celkové druhé místo a vítězství mezi oddíly ČR.

Anna Lhotská si dále odvezla cenu za nejlepší výsledek v celém turnaji – 4,5 bodu z 5. Jako bonus si připisuje 75 bodů na Elo.

Magdaléna Mičulková-Dvořáková po dlouhé herní pauze dokázala, že šachu rozumí, hrála velice spolehlivě, neprohrála a s výsledkem 4 body z 5 partií dělila 1. - 2. místo na 3. šachovnici.

Zuzka Gřesová to na 1. šachovnici měla nejtěžší. Svou roli zvládla a v posledním zápase dokázala černými remizovat s WFM Monikou Motyčákovou, reprezentantkou Slovenska, která měla největší Elo v turnaji.

Holkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Interchess.

Děkujeme i sponzorovi týmu, firmě DOMINO MÓDA.

Poděkování patří i Slovenskému šachovému svazu a osobně hlavnímu rozhodčímu Karolovi Pekárovi za zdařilou organizaci turnaje.

Celkové výsledky, fotogalerie.

dominomoda

 

Československá extraliga žen 2018

liptovska sachova skolaOd 10. do 14. září probíhá ve slovenském Ružomberku 9. ročník Československé extraligy žen.

Pod trenérským vedením Sergeje Berezjuka nastupuje i družstvo Interchess, jehož barvy hájí Magdalena Mičulková - Dvořáková, WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Klára Zemková.

Přejeme našemu týmu hodně úspěchu.

Nasazení a výsledky, stránky organizátora, on-line.

Sponzorem družstva Interchess je firma

 dominomoda

Další články...

 1. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 2. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 3. European Youth Chess Championship 2018
 4. MČR žen 2018 České Budějovice
 5. Tréninky o prázdninách
 6. Ve zkratce
 7. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 8. Bílá věž – Soči
 9. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 10. V4 Youth camp Liptov
 11. MČR žen 2018
 12. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 13. Kysucký pohár
 14. Malá šachovnička
 15. Vanesa Filipová mistryní EU
 16. Mitropa Cup
 17. European Union Youth Rapid Championship 2018
 18. Nominační turnaj
 19. Ostravský koník 2018
 20. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 21. Hukvaldské šachování 2018
 22. Přebory základních škol
 23. Mistrovství České republiky do 8 let
 24. Extraliga mládeže 2018
 25. Finále Extraligy dorostu
 26. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 27. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 28. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 29. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 30. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 31. Extraliga 2017 / 2018
 32. European Individual Chess Championship 2018
 33. Turnaj přátelství Olomouc
 34. TŠN a Pobeskydí open
 35. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 36. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 37. Extraliga spěje k závěru
 38. Smutná zpráva
 39. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 40. European Individual Chess Championship 2018
 41. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 42. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 43. Šachový únor
 44. Od Moskvy po Londýn
 45. Ohlédnutí za rokem 2017
 46. 2. liga – skupina F
 47. Extraliga 7. a 8. kolo
 48. Extraliga 2017/2018
 49. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 50. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 51. Moscow Open 2018
 52. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 53. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 54. Open Mariánské Lázně 2018
 55. Postup do finálové skupiny extraligy!
 56. Krajské přebory škol
 57. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 58. Extraliga družstev
 59. Open Praha 2018
 60. Hráči Interchess v ČT
 61. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 62. Rilton Cup Stockholm
 63. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 64. Motivační ceny šachového svazu
 65. Soustředění v Ústí nad Labem
 66. 2. liga
 67. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 68. TALENT CUP 2017
 69. Ve zkratce
 70. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 71. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 72. Extraliga mládeže
 73. Extraliga 2017/2018
 74. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 75. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 76. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 77. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 78. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 79. Budapest First Saturday
 80. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 81. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 82. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 83. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 84. European Team Chess Championship 2017
 85. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 86. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 87. Začala ligová sezóna
 88. OPEN Tatry 2017
 89. Extraliga dorostu
 90. KP mládeže v praktickém šachu
 91. Mitropa Cup 2017
 92. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 93. World Cadets Chess Championship 2017
 94. Ohlédnutí za letními prázdninami
 95. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 96. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 97. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 98. European Youth Chess Championship 2017
 99. Open Havířov 2017
 100. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 101. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 102. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 103. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 104. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 105. Štiavnický šachový festival 2017
 106. Letní aktivity členů Interchess
 107. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 108. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 109. Nabídka letních prázdninových akcí
 110. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 111. Teplice Open
 112. FIDE World Team Championships
 113. Dětský pohár 2017
 114. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 115. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 116. Hukvaldské šachování 2017
 117. OPEN Orlová 2017
 118. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 119. Ostravský koník z pohledu Interchess
 120. Záhoracký šachový festival
 121. Ostravský koník 2017
 122. Interchess míří do extraligy!
 123. Mistrovství SR mládeže
 124. Šachové velikonoce Interchess
 125. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 126. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 127. GRENKE Chess Open 2017
 128. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 129. O Frymíkův pohár
 130. Open Petřvald 2017
 131. Finále extraligy hostí Brno
 132. Budapest Spring Festival 2017
 133. Finále krajského přeboru v rapidu
 134. 2017 U.S. Championship
 135. Mistrovství ČR mládeže 2017
 136. Budapest Spring Festival 2017
 137. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 138. Chess Open Graz 2017
 139. Senický jarní šachový festival
 140. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 141. International Chess Open Graz 2017
 142. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 143. Memoriál Tomáše Baštince
 144. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 145. Mistrovství světa žen 2017
 146. Extraliga 5. a 6. kolo
 147. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 148. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 149. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 150. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 151. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 152. Talenti proti legendám nerozhodně
 153. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 154. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 155. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 156. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 157. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 158. OPEN PRAHA 2017
 159. Belarus Women Championship 2017
 160. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 161. Šachový prosinec
 162. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 163. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 164. Talent roku 2016
 165. Talent Cup 2016
 166. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 167. MS seniorů 50+ a 65+
 168. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 169. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 170. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 171. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 172. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 173. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 174. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 175. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 176. First Saturday GM Nov 2016
 177. MM&S 2016
 178. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 179. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 180. FIDE World Cadets Championship 2016
 181. Hráči Interchess v druhé lize
 182. tht Extraliga startuje
 183. Matyáš Marek do extraligy!
 184. První liga družstev mládeže - skupina východ
 185. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 186. Novoborská šachová Corrida
 187. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 188. Krajský přebor MKŠS
 189. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 190. Open Tatry 2016
 191. Školení trenérů
 192. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 193. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 194. Interchess provádí nábor dětí
 195. Šachová Olympiáda 2016
 196. Open Havířov 2016
 197. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 198. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 199. Olomouc Chess Summer 2016
 200. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 201. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 202. FIDE Open Staré Město 2016
 203. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 204. Czech Open Pardubice 2016
 205. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 206. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 207. 7. Interchess Cup 2016
 208. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 209. V4 Youth camp Liptov 2016
 210. Mitropa Cup 2016
 211. Nabídka prázdninových akcí
 212. Šachové turnaje v Mostech
 213. Open Teplice 2016
 214. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 215. Ocenění našim členům
 216. Dětský pohár 2016
 217. Nový kandidát mistra
 218. Interchess dětský pohár 2016
 219. Orlová 2016
 220. European Individual Women's Chess Championship
 221. Hukvaldské šachování 2016
 222. Orlová & Zalakaros
 223. MČR hráčů do 8 let
 224. Ohlédnutí za koníkem
 225. Mistrovství České republiky do 8 let
 226. Ostravský koník 2016
 227. Ve zkratce
 228. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 229. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 230. Poděkování obci Tichá
 231. Mistrovství SR mládeže
 232. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 233. Extraliga SR
 234. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 235. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 236. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 237. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 238. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 239. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 240. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 241. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 242. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 243. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 244. Naši nejmladší nezahálejí!
 245. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 246. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 247. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 248. ECo-C Extraliga
 249. Krajský přebor
 250. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 251. Aeroflot Open 2016
 252. Interchess o posledním únorovém víkendu
 253. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 254. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 255. International Chess Open Graz 2016
 256. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 257. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 258. První únorový víkend ve znamení šachu
 259. Van a Matyáš bojují o IM
 260. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 261. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 262. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 263. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 264. Naši hráči v Krajském Přeboru
 265. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 266. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 267. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 268. Nominace našich talentů na sportovce roku
 269. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 270. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 271. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 272. 3. turnaj KP v rapid šachu
 273. Víkendové soutěže
 274. Open Praha 2016
 275. Interchess na přelomu roku
 276. I o Vánocích se hraje
 277. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 278. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 279. MČR v bleskovém šachu 2015
 280. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 281. Talent Cup 2015
 282. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 283. London Chess Classic 2015
 284. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 285. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 286. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 287. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 288. Šachista mimo šachovnici
 289. 2. turnaj KP v rapid šachu
 290. THT EXTRALIGA – listopad
 291. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 292. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 293. THT EXTRALIGA 2015/2016
 294. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 295. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 296. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 297. 1. turnaj KP v rapid šachu
 298. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 299. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 300. ME mládeže 2015 je za námi
 301. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 302. OPEN Tatry 2015
 303. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 304. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 305. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 306. MS juniorů do 20 let
 307. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 308. Členové Interchess na návštěvě ministra
 309. 6. Interchess Cup
 310. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 311. Open Havířov 2015
 312. Beskidy Cup
 313. MEU Kouty 2015
 314. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 315. Gens una sumus
 316. Olomouc Chess Summer 2015
 317. O putovní pohár města Jeseník
 318. Vienna Chess Open 2015
 319. FIDE OPEN Staré Město 2015
 320. Open Letní Praha 2015
 321. Senický letní šachový festival 2015
 322. Open Havířov 2015
 323. European Union Youth Chess Championship 2015
 324. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 325. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 326. LŠT Koník 2015
 327. MEU Mureck 2015
 328. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 329. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 330. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 331. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 332. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 333. European Youth Team Chess Championship 2015
 334. First Saturday GM July 2015
 335. Minsk Open 2015
 336. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 337. Štiavnický šachový festival 2015
 338. Přebor města Vsetína 2015
 339. Šachy prázdniny nemají
 340. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 341. LIPTOV 2015
 342. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 343. Šachový festival České Budějovice 2015
 344. Mistrovství Ruska 2015
 345. European School Championships 2015
 346. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 347. International Open Tournament Pula 2015
 348. MČR družstev mladších žáků 2015
 349. Interchess ve školkách
 350. GM Wesley So - GM David Navara
 351. Mitropacup 2015
 352. 9th International Open Tournament Pula 2015
 353. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 354. Píše se o nás
 355. World’s Youth Stars 2015
 356. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 357. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 358. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 359. Open Orlová 2015 – dohráno
 360. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 361. Open Čierne 2015
 362. Open Orlová 2015
 363. Mistrovské soutěže na Slovensku
 364. Krátké zprávy
 365. Mladé světové hvězdy
 366. Šachy mimo šachovnici
 367. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 368. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 369. Ostravský koník 2015
 370. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 371. 1. liga - napoprvé 4. místo
 372. O šachové království 2015
 373. O Frymíkův pohár
 374. Bohuslavice open 2015
 375. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 376. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 377. Poslední kolo 1. ligy
 378. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 379. 5. Interchess Cup
 380. Turnaje šachových nadějí 2015
 381. Samir Sahidi získal titul FM
 382. Ve zkratce
 383. Finále MČR škol
 384. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 385. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 386. Reykjavik Open
 387. Anička Lhotská v tisku
 388. O šachové království
 389. KP družstev mladších žáků
 390. Slovenská extraliga jde do finále
 391. Ohlédnutí za MČR 2015
 392. Reykjavik Open 2015
 393. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 394. Van na 1. šachovnici
 395. Grand prix mládeže 2014/2015
 396. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 397. Šachová Extraliga SK Commander
 398. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 399. International Chess Open Graz 2015
 400. Memoriál Tomáše Baštince
 401. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 402. Letný šachový tábor Koník 2015
 403. Senický jarný šachový festival 2015
 404. MČR mládeže 2015
 405. Ve zkratce
 406. 1. liga mládeže
 407. KP škol v šachu
 408. KP středních škol
 409. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 410. Open Mariánské Lázně 2015
 411. Šachová Extraliga SK Commander
 412. Pěkný vstup do nového roku
 413. Přebor Běloruska
 414. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 415. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 416. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 417. Memoriál Vladimíra Taranu
 418. I na přelomu roku se hraje
 419. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 420. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 421. MČR v bleskovém šachu 2014
 422. Talent Cup 2014
 423. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 424. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 425. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 426. Matyáš Marek v extralize dorostu
 427. 1. liga pokračuje dalším kolem
 428. Dvě domácí utkání 1. ligy
 429. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 430. OP středních škol v šachu 2014
 431. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 432. HD 14 Pražský přebor
 433. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 434. Ligové aktivity členů Interchess
 435. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 436. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 437. Souboj o titul mistra světa 2014
 438. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 439. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 440. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 441. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 442. Krajské soustředění mládeže
 443. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 444. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 445. European Youth Chess Championship 2014
 446. 1. liga dorostu
 447. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 448. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 449. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 450. Interchess na OPEN Tatry 2014
 451. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 452. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 453. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 454. Open Tatry 2014
 455. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 456. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 457. Šachové kurzy pro veřejnost
 458. Ve zkratce
 459. Open Havířov 2014
 460. Trenérské semináře léto 2014
 461. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 462. Letný šachový tábor Koník 2014
 463. Cracow International Chess Championships
 464. Chess Cup Frýdek-Místek
 465. Czech open Pardubice
 466. 41st Olympiad Tromsø 2014
 467. Robert Demko v Bezměrově třetí
 468. Táňa Bogatková získala titul WFM
 469. Letní aktivity hráčů Interchess
 470. Vítáme nového šachistu
 471. Karviná open 2014
 472. Prázdninové přání
 473. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 474. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 475. Mostecká věž 2014
 476. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 477. Suchy Bór FIDE open 2014
 478. Interchess v Polsku a na Slovensku
 479. Interchess v mateřské škole
 480. MČR družstev mladších žáků
 481. PULA OPEN 2014
 482. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 483. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 484. Nové šachové tituly členů Interchess
 485. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 486. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 487. Open Orlová 2014
 488. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 489. Mitropa Cup 2014
 490. Chess Cup 2014 - Orlová
 491. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 492. Chess Cup 2014
 493. Ohlédnutí za koníkem
 494. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 495. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 496. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 497. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 498. MSR mladších žáků v rapid šachu
 499. Ostravský koník 2014
 500. Martinik open 2014
 501. Turnaje šachových nadějí
 502. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 503. Mistrovství ČR školních týmů
 504. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 505. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 506. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 507. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 508. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 509. Vydařená příprava v Senici
 510. KP družstev mladších žáků 2014
 511. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 512. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 513. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 514. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 515. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 516. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 517. Aktuality leden 2014
 518. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 519. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 520. Interchess Cup 2014
 521. PF 2014
 522. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 523. Veselé Vánoce
 524. Vánoční kvíz
 525. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 526. Pohár hotelu Katowice 2013
 527. Mistrovství světa mládeže 2013
 528. Sněženky lepší machrů
 529. Dlouhodobé soutěže družstev
 530. 2. turnaj KP v rapid šachu
 531. Sněženky a machři 2013
 532. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 533. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 534. Polofinále MČR juniorů 2013
 535. Interchess aktuality
 536. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 537. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 538. Úspěšný říjen 2013
 539. Liberec FIDE open 2013
 540. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 541. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 542. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 543. Hukvaldské šachování 2013
 544. ME mládeže 2013 Černá Hora
 545. Novoborská šachová corrida 2013
 546. Interchess a Figurka
 547. Interchess v září 2013
 548. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 549. Interchess v nových prostorách
 550. MEU ve výsledcích
 551. Ohlédnutí za prázdninami
 552. Robert Demko členem Interchess
 553. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 554. Napsali o nás
 555. Open Jeseník
 556. Mezinárodní mistrovství Krakova
 557. FIDE open Staré Město
 558. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 559. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 560. Mistrovství Evropy žen 2013
 561. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 562. Naši šachisté ve zkratce
 563. Štiavnický šachový festival
 564. Se šachovou legendou na Slovensku
 565. Open Karviná 2013
 566. Česko-Slovenská extraliga žen
 567. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 568. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 569. Open Teplice 2013
 570. Mitropa cup 2013
 571. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 572. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 573. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 574. Mezinárodní soustředění
 575. Mistrovství České republiky mužů 2013
 576. FIDE open Orlová
 577. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 578. KP Orlová
 579. Přestupy
 580. Výsledky našich členů ve zkratce
 581. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 582. Ostravský koník 2013
 583. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 584. Letní šachový tábor
 585. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 586. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 587. Štiavnický šachový festival 2013
 588. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 589. Ostravský koník 2013
 590. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 591. Velikonoční šachy
 592. 2. Interchess cup je historií
 593. Matyáš Marek zlatý !
 594. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 595. 2. Interchess cup
 596. Malý diamant? Dávid Slivka!
 597. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 598. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 599. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 600. Krajské přebory rapidů
 601. Pozvánka na ples
 602. Rybnik Chess Classic 2013
 603. Open Nový Bor 2013
 604. Leden a únor 2013 ve zkratce
 605. 1. Interchess cup
 606. Open Praha 2013
 607. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 608. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 609. Talent Cup 2012
 610. Šachové aktuality
 611. Další fotky z Mariboru
 612. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 613. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 614. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 615. Hukvaldské šachování
 616. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 617. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 618. Šachový podzim ve zkratce
 619. Informace
 620. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 621. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 622. Soustředění říjen 2012
 623. Logo Interchess
 624. OPEN Tatry 2012
 625. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 626. MČR mládeže v rapidu 2012
 627. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 628. ME mládeže 2012 v Praze
 629. Soustředění srpen 2012
 630. Tréninky v červenci 2012
 631. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 632. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 633. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 634. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 635. Petrohrad 2012