Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento víkend pokračuje 5. a 6. kolem Extraliga družstev.

Sledujte s námi na on-linových šachovnicích mladé extraligové hráče GM Nguyena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla a IM Jiřího Kočiščáka, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally.

 

On-line, Průběžné výsledky

 

 

MOSKVA OPEN 2020

82983141 757543924767922 7130569893832818688 nV Moskvě v těchto dnech začíná festival Moskva OPEN, kde nás v turnaji žen (kategorii B) reprezentuje Anna Krupnova. Turnaje se účastní přes 100 hráček, z nichž několik desítek má mezinárodní titul.

Anna je nasazena v druhé polovině startovního pole. Turnaj je skvělou přípravou na finále Mistrovství Ruska, kterého se Anna na konci dubna účastní.

Výsledkový servis, Stránky turnaje

 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV neděli 19. 1. 2020 se odehrálo další kolo Krajského přeboru MKŠS

V šestém kole vyhráli IM Berezjuk Sergej a Havelka Ondřej. Oba tak pomohli k výhře klubu TJ Sokol Dobrá, za který hostují. Dobrá je průběžně na 3. místě a bojuje o postup do druhé ligy, přičemž se postupuje z 1. - 2. místa.

Držíme palce Dobré, za kterou hostuje mnoho našich hráčů.

Průběžné výsledky

Extraliga dorostu 2019/20

Extraliga dorostuO víkendu se v Brně odehrála další dvě kola Extraligy dorostu

V šestém kole vyhrál tým Interchess nad ŠK Staré město 4 : 2. Bodovali Hrbek Štěpán, Nguyen Thai Dai Vinh, Očko Dominik a Szotkowski David. V závěrečné fázi rozhodoval na první šachovnici Štěpán Hrbek proti FM Ondřejovi Švandovi, který je o tři roky starší, má o 100 ELO bodů více a hrál bílými kameny. V průběhu partie Švanda Ondřej získal tři pěšce a měl výrazně lepší čas. V závěru partie v časové tísni s jednou minutou proti deseti, Štěpán vyhrál a zajistil tak svému týmu vítězství.

V sedmém kole podlehl tým Interchess ŠK Durasu BVT Brno 2 : 4. Body přispěli Hrbek Štěpán a Nguyen Thai Dai Vinh. Toto kolo rozhodovalo o postupu do A finále, kde hraje nejlepších 8 týmů a ve finále se bojuje o medaile. Interchess postupuje do B skupiny a v dubnu bude bojovat o záchranu v Extralize dorostu.

Tato dvě kola se obzvlášť vydařila Hrbkovi a Nguyenovi, oba mají 100% bodový zisk.

Výsledkový servis

OPEN PRAHA 2020

Czech tourMezinárodní šachový festival OPEN PRAHA 2020 probíhal od 10. - 17. ledna. 

V turnaji A hráli Hrbek Štěpán a Nguyen Thai Dai Vinh a oběma se dařilo. Štěpán uhrál 5 bodů (z 9) a připsal si 30 ELO bodů. Vinh uhrál taktéž 5 bodů (z 8) a připisuje 77 ELO bodů.

Naopak ve skupině B se našim hráčům příliš nedařilo. Nguen Thai Dang Vi, Hrbek Jáchym a Hrbková Johana (oba Šachy Štěpán) o pár ELO bodů přišli. I tak věříme, že získané zkušenosti uplatní v dalších turnajích.

Výsledkový servis

Postupy na MČR školních týmů

Přebor šk.dV tomto týdnu probíhaly Krajské přebory škol v šachu v kategoriích I. a II. stupeň ZŠ a Střední školy.

Z našich hráčů si postup se svým družstvem na MČR školních týmů vybojovali Zemek Toník 8. ZŠ 1. - 5. třída, Fizerová Lucie Gymnázium Petra Bezruče 6. - 9. třída, Filipová Vanesa 6. ZŠ 6. - 9. třída a Havelka Ondřej, Gřesová Zuzana, Demko Robert Gymnázium Petra Bezruče v kategorii Středních škol.

Všem gratulujeme

Výsledky I. stupeň, Výsledky II. stupeň, Výsledky Střední školy

ZŠ Trojanovice

Přebor šk.dJiž šestým rokem působí naše trenérka Táňa Bogatková v Trojanovicích, kde učí šachy děti v mateřské a základní škole.

Družstvo 1. stupně Základní školy Trojanovice, ve složení Juračák, Stejskal, Svoboda, Svobodová, Kotrba, vyhrálo Okresní přebor a postoupilo do Krajského kola. V konkurenci 12 silných týmů se neztratilo a s pěti výhrami a dvěmi porážkami se umístilo na výborném 5. místě.

Družstvu blahopřejeme. 

Děkujeme paní ředitelce p. Pajlíkové a rodičům p. Juračákovi a p. Kotrbovi za pomoc při organizaci dopravy. 

Naše poděkování patří i organizátorům soutěže v Krnově za skvělé prostředí a bezproblémový průběh.

Výsledkový servis, Fotogalerie

 

 

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky preborV Ostravě se 11. 1. 2020 odehrálo 3. kolo Krajského přeboru mládeže v rapid šachu.

Interchess měla tentokrát obsazeny všechny kategorie. Zúčastnilo se 17 dětí našeho klubu. Mezi nimi nechyběli nováčci Interchess Šimonek Galia a Hynek Ovčačík oba U8, Julinka Foldynová U12 a Vašek Javorský U14. Všichni si uhráli body a neodjeli z turnaje s prázdnou. :-)

V kategorii U10 se nejlépe dařilo Danielce Kožušníkové, která si 6 body vybojovala 2. místo.

V kategorii U12 si 2. místo uhrál David Juračák a 3. místo Toník Zemek, se shodným počtem 6 bodů. Vaneska Filipová skončila v dívkách na 4.místě.

V kategorii U14 skončil Matyáš Kaňák s 5 body na 4. místě.

V kategorii U18 obsadil Dalibor Mikesch taktéž s 5 body 4. místo.

Medailistům gratulujeme.

Výsledkový servis, Fotogalerie

OPEN PRAHA 2020

Czech tourDnešním dnem 10. 1. startuje další ročník mezinárodního šachového festivalu OPEN PRAHA 2020, který je součásti seriálu CZECH TOUR 2019/2020.

V turnaji A startuje Štěpán Hrbek a Nguyen Thai Dai Vinh. Ve skupině B Nguyen Thai Dang Vi, Jáchym Hrbek a Johana Hrbková (Šachy Štěpán), kteří využívají trenérský servis Interchess.

Přejeme hráčům hodně štěstí a herní pohodu.

Propozice, Výsledkový servis, On-line

 

"Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí

Praha 27-29.12.2019V Praze se v termínu 27. - 29. 12. 2019 odehrál Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess". 

V rapid turnaji do 10 let si medaili, pohár i cenu vybojoval člen slovenské skupiny Interchess Jonáš Durana. V kategorii nad 10 let s plným počtem bodů vyhrál Štěpán Hrbek. Mezi dívkami třetí místo patří Johaně Hrbkové, která využívá trenérský servis Interchessu.

Blitz turnaj odehrály všechny děti společně a vyhlášení proběhlo podle věkových kategorií. V kategorii do 10 let si Jonáš Durana vybojoval první místo. V kategorii nad 10 let druhé místo patří Štěpánovi Hrbkovi.

Hlavním rozhodčím turnaje byl IA Vladimír Talla a pomocnými Rostislav Berezjuk a Táňa Bogatková. Turnaj proběhl ve sváteční a kamarádské atmosféře. Účastnili se ho hráči z 8 zemí.

Velké poděkování patří vedení ZŠ u svatého Štěpána, které umožnilo turnaj odehrát v prostorech školy. Taktéž děkujeme týmu pana Přemysla Hrbka, bez nich by nešlo takovou akci uspořádat v centru Prahy. Poděkování zaslouží i Kateřina Taberka, ředitelka klubu Černý pěšec z běloruského Brestu, která měla velký podíl na organizaci celé akce.

Výsledkový servis, Fotky z turnaje

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV letošní sezóně hostují hráči Interchess v několika klubech.

Kristýna Marková a David Juračák hostují v klubu TJ Fenštát pod Radhoštěm. Rostislav Berezjuk za ŠK Šenov. Sergej Berezjuk, Ondra Havelka, Zuzana Gřesová, Robert Demko, Klára Zemková za TJ Sokol Dobrá.

V pátém kole svůj tým bodově podpořili Berezjuk, Havelka a Gřesová a výrazně tak přispěli k vítězství Dobré nad jedním z favoritů soutěže ŠK TJ Dolní Benešov výsledkem 5,5:2,5. 

Přejeme i v dalších kolech hodně štěstí.

Výsledkový servis

XMAS Jeseník Open 2019

logo-xmas-8-15381284780php7bzod4Ve dnech 26. - 31. prosince probíhá ve městě Jeseník druhý ročník mezinárodního turnaje XMAS Jeseník Open.

Na startovní listině najdeme i Davida Juračáka. Přejeme Davidovi hodně štěstí a herní pohodu.

Výsledkový servis 

 

PF 2020

prani int-1

Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"

Praha 27-29.12.2019V Praze se v termínu 27. - 29. 12. 2019 koná Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess".

Turnaj organizuje MŠA Interchess ve spolupráci s pražským šachovým oddílem Šachy Štěpán, běloruským šachovým klubem "Černý pěšec" a pražskou ZŠ u svatého Štěpána.

V pátek a sobotu proběhne rapid turnaj a v neděli bleskový turnaj. Hrát se bude v ZŠ u svatého Štěpána a to v kategoriích do 8, 10 a nad 10 let.

Podrobnější informace naleznete v propozicích zde.

Výsledkový servis

 

2019 Pan-American Intercollegiate Championship

CharlotteOpenCCCSA27. - 30. prosince 2019 se v Severní Karolíně, ve městě Charlotte, uskuteční 2019 Pan-American Intercollegiate Championship (Mistrovství USA univerzit).

Jedním ze startujících týmů je tým č. 15 - University of Maryland, Baltimore County, kterou reprezentuje již druhým rokem Matyáš Marek. 

Přejeme Matymu štěstí a herní pohodu.

Stránky turnaje

Další články...

  1. Maryland December Action 2019
  2. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
  3. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
  4. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
  5. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
  6. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
  7. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
  8. 1. liga mládeže
  9. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  10. Extraliga dorostu 2019/20
  11. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
  12. Šachová sobota
  13. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
  14. Extraliga ČR 2019/20
  15. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
  16. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
  17. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  18. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
  19. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
  20. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  21. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
  22. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
  23. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  24. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
  25. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
  26. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
  27. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
  28. Mistrovství Evropy družstev 2019
  29. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  30. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  31. Washington Chess Congress 2019
  32. Extraliga ČR 2019/20
  33. 1. liga mládeže
  34. Extraliga dorostu 2019/20
  35. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
  36. Skalica Open 2019
  37. Šachové léto ve zkratce
  38. Van mistrem Evropy!
  39. MČR žen 2019
  40. MČR družstev mladších žáků 2019
  41. Belaya Ladya 2019
  42. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
  43. Malá šachovnička
  44. O šachovou Korunku
  45. Smutná zpráva
  46. KP družstev mladších žáků
  47. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
  48. Prague International Chess Festival
  49. MČR 2019 je za námi
  50. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
  51. Gratulace k životnímu jubileu
  52. Prague International Chess Festival
  53. FIDE Women's World Team Championship 2019
  54. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
  55. Ve zkratce
  56. Letní šachový tábor Koník 2019
  57. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
  58. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
  59. Gibraltar International Chess Festival 2019
  60. Prague Open 2019
  61. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
  62. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
  63. 2019 Skalka Open
  64. Dva turnaje hned zkraje roku
  65. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
  66. ECo-C Extraliga
  67. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
  68. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
  69. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
  70. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
  71. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
  72. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
  73. Extraliga 2018/2019
  74. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
  75. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
  76. World Youth Chess Championships 2018
  77. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
  78. Tatry Open 2018 jsou za námi
  79. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
  80. Startuje extraliga dorostu
  81. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
  82. Tatry Open 2018
  83. Van v 1. chorvatské lize
  84. MS juniorů v tureckém Gebze
  85. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
  86. OPEN Banská Bystrica
  87. Tadeáš Kriebel mistrem světa
  88. Malé ohlédnutí za létem
  89. Interchess vítězem v Extraligy ČR
  90. Československá extraliga žen 2018
  91. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
  92. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
  93. European Youth Chess Championship 2018
  94. MČR žen 2018 České Budějovice
  95. Tréninky o prázdninách
  96. Ve zkratce
  97. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
  98. Bílá věž – Soči
  99. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
  100. V4 Youth camp Liptov
  101. MČR žen 2018
  102. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
  103. Kysucký pohár
  104. Malá šachovnička
  105. Vanesa Filipová mistryní EU
  106. Mitropa Cup
  107. European Union Youth Rapid Championship 2018
  108. Nominační turnaj
  109. Ostravský koník 2018
  110. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
  111. Hukvaldské šachování 2018
  112. Přebory základních škol
  113. Mistrovství České republiky do 8 let
  114. Extraliga mládeže 2018
  115. Finále Extraligy dorostu
  116. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
  117. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
  118. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
  119. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
  120. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
  121. Extraliga 2017 / 2018
  122. European Individual Chess Championship 2018
  123. Turnaj přátelství Olomouc
  124. TŠN a Pobeskydí open
  125. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
  126. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
  127. Extraliga spěje k závěru
  128. Smutná zpráva
  129. Mistrovství České republiky mládeže 2018
  130. European Individual Chess Championship 2018
  131. MČR 2018 Kouty nad Desnou
  132. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
  133. Šachový únor
  134. Od Moskvy po Londýn
  135. Ohlédnutí za rokem 2017
  136. 2. liga – skupina F
  137. Extraliga 7. a 8. kolo
  138. Extraliga 2017/2018
  139. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
  140. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
  141. Moscow Open 2018
  142. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
  143. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
  144. Open Mariánské Lázně 2018
  145. Postup do finálové skupiny extraligy!
  146. Krajské přebory škol
  147. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
  148. Extraliga družstev
  149. Open Praha 2018
  150. Hráči Interchess v ČT
  151. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
  152. Rilton Cup Stockholm
  153. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
  154. Motivační ceny šachového svazu
  155. Soustředění v Ústí nad Labem
  156. 2. liga
  157. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
  158. TALENT CUP 2017
  159. Ve zkratce
  160. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
  161. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
  162. Extraliga mládeže
  163. Extraliga 2017/2018
  164. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
  165. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
  166. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
  167. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
  168. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
  169. Budapest First Saturday
  170. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
  171. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
  172. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  173. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
  174. European Team Chess Championship 2017
  175. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  176. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
  177. Začala ligová sezóna
  178. OPEN Tatry 2017
  179. Extraliga dorostu
  180. KP mládeže v praktickém šachu
  181. Mitropa Cup 2017
  182. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
  183. World Cadets Chess Championship 2017
  184. Ohlédnutí za letními prázdninami
  185. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
  186. MČR mládeže v rapid šachu 2017
  187. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
  188. European Youth Chess Championship 2017
  189. Open Havířov 2017
  190. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
  191. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
  192. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
  193. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
  194. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
  195. Štiavnický šachový festival 2017
  196. Letní aktivity členů Interchess
  197. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
  198. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
  199. Nabídka letních prázdninových akcí
  200. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
  201. Teplice Open
  202. FIDE World Team Championships
  203. Dětský pohár 2017
  204. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
  205. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
  206. Hukvaldské šachování 2017
  207. OPEN Orlová 2017
  208. Mistrovství ČR dětí do 8 let
  209. Ostravský koník z pohledu Interchess
  210. Záhoracký šachový festival
  211. Ostravský koník 2017
  212. Interchess míří do extraligy!
  213. Mistrovství SR mládeže
  214. Šachové velikonoce Interchess
  215. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  216. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
  217. GRENKE Chess Open 2017
  218. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
  219. O Frymíkův pohár
  220. Open Petřvald 2017
  221. Finále extraligy hostí Brno
  222. Budapest Spring Festival 2017
  223. Finále krajského přeboru v rapidu
  224. 2017 U.S. Championship
  225. Mistrovství ČR mládeže 2017
  226. Budapest Spring Festival 2017
  227. MČR 2017 Kouty nad Desnou
  228. Chess Open Graz 2017
  229. Senický jarní šachový festival
  230. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
  231. International Chess Open Graz 2017
  232. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
  233. Memoriál Tomáše Baštince
  234. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  235. Mistrovství světa žen 2017
  236. Extraliga 5. a 6. kolo
  237. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
  238. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
  239. Přebor škol Moravskoslezského kraje
  240. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
  241. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
  242. Talenti proti legendám nerozhodně
  243. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
  244. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
  245. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
  246. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
  247. TALENTI PROTI LEGENDÁM
  248. OPEN PRAHA 2017
  249. Belarus Women Championship 2017
  250. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  251. Šachový prosinec
  252. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
  253. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
  254. Talent roku 2016
  255. Talent Cup 2016
  256. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
  257. MS seniorů 50+ a 65+
  258. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
  259. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
  260. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
  261. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
  262. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
  263. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
  264. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
  265. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
  266. First Saturday GM Nov 2016
  267. MM&S 2016
  268. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
  269. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
  270. FIDE World Cadets Championship 2016
  271. Hráči Interchess v druhé lize
  272. tht Extraliga startuje
  273. Matyáš Marek do extraligy!
  274. První liga družstev mládeže - skupina východ
  275. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
  276. Novoborská šachová Corrida
  277. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
  278. Krajský přebor MKŠS
  279. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
  280. Open Tatry 2016
  281. Školení trenérů
  282. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
  283. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
  284. Interchess provádí nábor dětí
  285. Šachová Olympiáda 2016
  286. Open Havířov 2016
  287. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
  288. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
  289. Olomouc Chess Summer 2016
  290. World Junior Championships U20 - Girls 2016
  291. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
  292. FIDE Open Staré Město 2016
  293. International Chess Tournament Butnoriui – 70
  294. Czech Open Pardubice 2016
  295. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
  296. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
  297. 7. Interchess Cup 2016
  298. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
  299. V4 Youth camp Liptov 2016
  300. Mitropa Cup 2016
  301. Nabídka prázdninových akcí
  302. Šachové turnaje v Mostech
  303. Open Teplice 2016
  304. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
  305. Ocenění našim členům
  306. Dětský pohár 2016
  307. Nový kandidát mistra
  308. Interchess dětský pohár 2016
  309. Orlová 2016
  310. European Individual Women's Chess Championship
  311. Hukvaldské šachování 2016
  312. Orlová & Zalakaros
  313. MČR hráčů do 8 let
  314. Ohlédnutí za koníkem
  315. Mistrovství České republiky do 8 let
  316. Ostravský koník 2016
  317. Ve zkratce
  318. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
  319. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
  320. Poděkování obci Tichá
  321. Mistrovství SR mládeže
  322. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
  323. Extraliga SR
  324. O víkendu končí tht Extraliga ČR
  325. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
  326. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
  327. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
  328. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
  329. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
  330. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
  331. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
  332. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
  333. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
  334. Naši nejmladší nezahálejí!
  335. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
  336. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
  337. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
  338. ECo-C Extraliga
  339. Krajský přebor
  340. Racibórz 2016 OPEN FIDE
  341. Aeroflot Open 2016
  342. Interchess o posledním únorovém víkendu
  343. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
  344. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
  345. International Chess Open Graz 2016
  346. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
  347. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
  348. První únorový víkend ve znamení šachu
  349. Van a Matyáš bojují o IM
  350. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
  351. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
  352. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
  353. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
  354. Naši hráči v Krajském Přeboru
  355. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
  356. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
  357. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  358. Nominace našich talentů na sportovce roku
  359. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
  360. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  361. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
  362. 3. turnaj KP v rapid šachu
  363. Víkendové soutěže
  364. Open Praha 2016
  365. Interchess na přelomu roku
  366. I o Vánocích se hraje
  367. Talentem roku opět Matyáš Marek!
  368. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
  369. MČR v bleskovém šachu 2015
  370. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
  371. Talent Cup 2015
  372. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
  373. London Chess Classic 2015
  374. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
  375. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
  376. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
  377. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
  378. Šachista mimo šachovnici
  379. 2. turnaj KP v rapid šachu
  380. THT EXTRALIGA – listopad
  381. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
  382. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
  383. THT EXTRALIGA 2015/2016
  384. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
  385. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
  386. Hráči Interchess v ligových soutěžích
  387. 1. turnaj KP v rapid šachu
  388. Soutěže družstev mládeže 2015/16
  389. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
  390. ME mládeže 2015 je za námi
  391. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
  392. OPEN Tatry 2015
  393. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
  394. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
  395. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  396. MS juniorů do 20 let
  397. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  398. Členové Interchess na návštěvě ministra
  399. 6. Interchess Cup
  400. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
  401. Open Havířov 2015
  402. Beskidy Cup
  403. MEU Kouty 2015
  404. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
  405. Gens una sumus
  406. Olomouc Chess Summer 2015
  407. O putovní pohár města Jeseník
  408. Vienna Chess Open 2015
  409. FIDE OPEN Staré Město 2015
  410. Open Letní Praha 2015
  411. Senický letní šachový festival 2015
  412. Open Havířov 2015
  413. European Union Youth Chess Championship 2015
  414. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
  415. Další prázdninové aktivity našich hráčů
  416. LŠT Koník 2015
  417. MEU Mureck 2015
  418. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
  419. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
  420. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
  421. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
  422. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
  423. European Youth Team Chess Championship 2015
  424. First Saturday GM July 2015
  425. Minsk Open 2015
  426. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
  427. Štiavnický šachový festival 2015
  428. Přebor města Vsetína 2015
  429. Šachy prázdniny nemají
  430. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
  431. LIPTOV 2015
  432. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
  433. Šachový festival České Budějovice 2015
  434. Mistrovství Ruska 2015
  435. European School Championships 2015
  436. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
  437. International Open Tournament Pula 2015
  438. MČR družstev mladších žáků 2015
  439. Interchess ve školkách
  440. GM Wesley So - GM David Navara
  441. Mitropacup 2015
  442. 9th International Open Tournament Pula 2015
  443. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
  444. Píše se o nás
  445. World’s Youth Stars 2015
  446. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
  447. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
  448. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
  449. Open Orlová 2015 – dohráno
  450. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
  451. Open Čierne 2015
  452. Open Orlová 2015
  453. Mistrovské soutěže na Slovensku
  454. Krátké zprávy
  455. Mladé světové hvězdy
  456. Šachy mimo šachovnici
  457. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
  458. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
  459. Ostravský koník 2015
  460. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
  461. 1. liga - napoprvé 4. místo
  462. O šachové království 2015
  463. O Frymíkův pohár
  464. Bohuslavice open 2015
  465. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
  466. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
  467. Poslední kolo 1. ligy
  468. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
  469. 5. Interchess Cup
  470. Turnaje šachových nadějí 2015
  471. Samir Sahidi získal titul FM
  472. Ve zkratce
  473. Finále MČR škol
  474. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
  475. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
  476. Reykjavik Open
  477. Anička Lhotská v tisku
  478. O šachové království
  479. KP družstev mladších žáků
  480. Slovenská extraliga jde do finále
  481. Ohlédnutí za MČR 2015
  482. Reykjavik Open 2015
  483. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
  484. Van na 1. šachovnici
  485. Grand prix mládeže 2014/2015
  486. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
  487. Šachová Extraliga SK Commander
  488. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
  489. International Chess Open Graz 2015
  490. Memoriál Tomáše Baštince
  491. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
  492. Letný šachový tábor Koník 2015
  493. Senický jarný šachový festival 2015
  494. MČR mládeže 2015
  495. Ve zkratce
  496. 1. liga mládeže
  497. KP škol v šachu
  498. KP středních škol
  499. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
  500. Open Mariánské Lázně 2015
  501. Šachová Extraliga SK Commander
  502. Pěkný vstup do nového roku
  503. Přebor Běloruska
  504. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
  505. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
  506. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
  507. Memoriál Vladimíra Taranu
  508. I na přelomu roku se hraje
  509. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
  510. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
  511. MČR v bleskovém šachu 2014
  512. Talent Cup 2014
  513. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
  514. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
  515. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
  516. Matyáš Marek v extralize dorostu
  517. 1. liga pokračuje dalším kolem
  518. Dvě domácí utkání 1. ligy
  519. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
  520. OP středních škol v šachu 2014
  521. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  522. HD 14 Pražský přebor
  523. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
  524. Ligové aktivity členů Interchess
  525. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
  526. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
  527. Souboj o titul mistra světa 2014
  528. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
  529. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
  530. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
  531. Interchess na letošním MM&S úspěšná
  532. Krajské soustředění mládeže
  533. Skončilo Mistrovství světa juniorů
  534. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
  535. European Youth Chess Championship 2014
  536. 1. liga dorostu
  537. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
  538. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  539. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
  540. Interchess na OPEN Tatry 2014
  541. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
  542. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
  543. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
  544. Open Tatry 2014
  545. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
  546. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
  547. Šachové kurzy pro veřejnost
  548. Ve zkratce
  549. Open Havířov 2014
  550. Trenérské semináře léto 2014
  551. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
  552. Letný šachový tábor Koník 2014
  553. Cracow International Chess Championships
  554. Chess Cup Frýdek-Místek
  555. Czech open Pardubice
  556. 41st Olympiad Tromsø 2014
  557. Robert Demko v Bezměrově třetí
  558. Táňa Bogatková získala titul WFM
  559. Letní aktivity hráčů Interchess
  560. Vítáme nového šachistu
  561. Karviná open 2014
  562. Prázdninové přání
  563. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
  564. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
  565. Mostecká věž 2014
  566. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
  567. Suchy Bór FIDE open 2014
  568. Interchess v Polsku a na Slovensku
  569. Interchess v mateřské škole
  570. MČR družstev mladších žáků
  571. PULA OPEN 2014
  572. ČEZ CHESS TROPHY 2014
  573. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
  574. Nové šachové tituly členů Interchess
  575. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
  576. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
  577. Open Orlová 2014
  578. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
  579. Mitropa Cup 2014
  580. Chess Cup 2014 - Orlová
  581. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
  582. Chess Cup 2014
  583. Ohlédnutí za koníkem
  584. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
  585. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
  586. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
  587. Hráči Interchess ve slovenských ligách
  588. MSR mladších žáků v rapid šachu
  589. Ostravský koník 2014
  590. Martinik open 2014
  591. Turnaje šachových nadějí
  592. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
  593. Mistrovství ČR školních týmů
  594. Majstrovstvá SR mládeže 2014
  595. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
  596. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
  597. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
  598. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
  599. Vydařená příprava v Senici
  600. KP družstev mladších žáků 2014
  601. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
  602. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
  603. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
  604. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
  605. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
  606. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
  607. Aktuality leden 2014
  608. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
  609. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
  610. Interchess Cup 2014
  611. PF 2014
  612. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
  613. Veselé Vánoce
  614. Vánoční kvíz
  615. Mistrovství světa mládeže zahájeno
  616. Pohár hotelu Katowice 2013
  617. Mistrovství světa mládeže 2013
  618. Sněženky lepší machrů
  619. Dlouhodobé soutěže družstev
  620. 2. turnaj KP v rapid šachu
  621. Sněženky a machři 2013
  622. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
  623. Magnus Carlsen novým mistrem světa
  624. Polofinále MČR juniorů 2013
  625. Interchess aktuality
  626. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
  627. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
  628. Úspěšný říjen 2013
  629. Liberec FIDE open 2013
  630. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
  631. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
  632. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
  633. Hukvaldské šachování 2013
  634. ME mládeže 2013 Černá Hora
  635. Novoborská šachová corrida 2013
  636. Interchess a Figurka
  637. Interchess v září 2013
  638. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
  639. Interchess v nových prostorách
  640. MEU ve výsledcích
  641. Ohlédnutí za prázdninami
  642. Robert Demko členem Interchess
  643. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
  644. Napsali o nás
  645. Open Jeseník
  646. Mezinárodní mistrovství Krakova
  647. FIDE open Staré Město
  648. Pardubice, CZECH OPEN 2013
  649. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
  650. Mistrovství Evropy žen 2013
  651. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
  652. Naši šachisté ve zkratce
  653. Štiavnický šachový festival
  654. Se šachovou legendou na Slovensku
  655. Open Karviná 2013
  656. Česko-Slovenská extraliga žen
  657. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
  658. Soustředění s A. Mikhalchishinem
  659. Open Teplice 2013
  660. Mitropa cup 2013
  661. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
  662. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
  663. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
  664. Mezinárodní soustředění
  665. Mistrovství České republiky mužů 2013
  666. FIDE open Orlová
  667. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
  668. KP Orlová
  669. Přestupy
  670. Výsledky našich členů ve zkratce
  671. MČR do osmi let, Vyškov 2013
  672. Ostravský koník 2013
  673. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
  674. Letní šachový tábor
  675. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
  676. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
  677. Štiavnický šachový festival 2013
  678. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
  679. Ostravský koník 2013
  680. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
  681. Velikonoční šachy
  682. 2. Interchess cup je historií
  683. Matyáš Marek zlatý !
  684. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  685. 2. Interchess cup
  686. Malý diamant? Dávid Slivka!
  687. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
  688. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
  689. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
  690. Krajské přebory rapidů
  691. Pozvánka na ples
  692. Rybnik Chess Classic 2013
  693. Open Nový Bor 2013
  694. Leden a únor 2013 ve zkratce
  695. 1. Interchess cup
  696. Open Praha 2013
  697. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
  698. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
  699. Talent Cup 2012
  700. Šachové aktuality
  701. Další fotky z Mariboru
  702. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
  703. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
  704. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
  705. Hukvaldské šachování
  706. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
  707. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
  708. Šachový podzim ve zkratce
  709. Informace
  710. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
  711. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
  712. Soustředění říjen 2012
  713. Logo Interchess
  714. OPEN Tatry 2012
  715. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
  716. MČR mládeže v rapidu 2012
  717. Postupová tabulka ME mládeže 2012
  718. ME mládeže 2012 v Praze
  719. Soustředění srpen 2012
  720. Tréninky v červenci 2012
  721. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
  722. První reprezentantka MŠŠ Interchess
  723. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
  724. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
  725. Petrohrad 2012