Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo

0-02-05-a7f59202b8775e3cac33df6d8fbd541fc6e4df9f2301dbfe8721188438704bd9 fullUž 5. kolem pokračovala v Orlové v sobotu 8.12. nejvyšší soutěž dorosteneckých družstev. Náš tým byl v prvních čtyřech kolech pro nevhodně vypsané termíny, které kolidovaly s turnajem v Tatrách, výrazně oslaben a to se nutně projevilo i ve výsledcích.

Proto byl náš sobotní zápas s Orlovou velice důležitý a cílem nemohlo být nic jiného, než zisk tří bodů důležitých pro boj o udržení v elitní soutěži.

Podle ratingu hráčů byly týmy domácí Orlové a naší Interchess přibližně vyrovnané a vyrovnaný byl i průběh zápasu. Celkem rychle prohrála Kristýna Marková a vyhrál Štěpán Hrbek. Po delším boji dokázal velice dramatickou partii vyhrát Dalibor Mikesch a další bod po vyrovnaném průběhu pro nás získal David Szotkowski. Po chybě prohrál Robert Demko se silným Vojtěchem Šrámkem a ve vzájemné časovce přijal remízu Dominik Očko, čímž zařídil konečné skóre 3,5 : 2,5 v náš prospěch. Z Orlové se družstvo vedené trenérkou Táňou Bogatkovou vrací s dobrou náladou a chutí do dalších kol.

Celému našemu týmu děkujeme za předvedený výkon, rodičům patří naše poděkování za organizační pomoc.

Děkujeme i pořadatelům z Orlové za příjemné hrací prostředí.

Na úplný závěr děkujeme našemu hlavnímu extraligovému sponzoru Milkeffekt.

Extraliga ve výsledcích.

milkeffekt 2

 

ECo-C Extraliga

Sergej maly1Slovenská extraliga družstev pokračuje o víkendu 8. - 9. 12. 2018 3. a 4. kolem. Slovenská skupina Interchess prorůstá do mnoha extraligových družstev na Slovensku a tak je samozřejmostí, že soutěž sledujeme. Bez zajímavostí není i fakt, že na soupisce týmu ŠK Osuské je náš trenér IM Sergej Berezjuk, kterému, stejně jako jeho týmu a všem členům Interchess budeme držet o víkendu palce.

Extraligové výsledky, on-line.

Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo

sscrDalším dvojkolem pokračuje o prvním prosincovém víkendu naše nejvyšší soutěž družstev. Za své týmy jsou nominováni i naši velmistři Nguyen Thai Dai Van a Vladimír Talla.

Vanův tým Siesta Solution Unichess A se utká s Lysou nad Labem a se Siesta Solution Unichess B, Vladimův Labortech s Moravskou Slavií Brno a SK DURAS BVK Královo Pole.

Našim chlapcům budeme fandit on-line. Stránky extraligy.

16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava

rohacek miroslavIng. Miroslav Roháček, hlavní "motor" slovenské skupiny Interchess nám zaslal reportáž o zajímavé šachové akci, které byl hlavním organizátorem.

Mezinárodní velmistr Milan Pacher nastoupil v simultánce naslepo proti dvanácti kvalitním šachistům. Jak se mu vedlo a další zajímavosti v článku.

Fotky ze simultánky.

Celý článek

8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim

ws01O víkendu 10. – 11. listopadu se pod vedením Táni Bogatkové sedm hráčů naší Šachové akademie Interchess zúčastnilo turnaje ve Wodzisławu Śląskim.

V kategorii C dětí narozených r. 2008 a mladších startovali Kožušníková Danielka, Filipová Vaneska, Juračák David a Zemek Toník.

Perfektní výkon podal David Juračák. 6 výher a jedna remíza v sedmi partiích znamenalo celkové vítězství v kategorii. Davidovi blahopřejeme ke zlatému úspěchu v silné mezinárodní konkurenci.

Danielka Kožušníková a Vaneska Filipová uhrály shodně 50% bodů. Danielce se povedl začátek turnaje, Vanesce naopak až druhá polovina.

Toník Zemek obsadil pěkné 8. místo. Nepovedl se mu start do turnaje, skvělý finiš mu ale vynesl solidní výsledek.

V turnaji B dětí ročníků 2004 - 2007 hájili barvy Interchess Matyáš Kaňák se 3 body a Míša Gřes s 3,5 bodu.

A turnaji A ročníku 2003 a starších si zahrál Roman Kožušník. První turnaj v šachové kariéře pana Kožušnika dopadl celkem slušně - 2,5 bodu.

Všem našim hráčům děkujeme za účast a reprezentaci Interchess na mezinárodním poli.

Rodičům patří naše poděkování za pomoc s dopravou a organizátorům za skvělou organizaci turnaje.

Výsledky: ročník 2003 a starší, ročník 2004-2007, ročník 2008 a mladší.

Fotogalerie.

2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL

marek 2015V hlavním městě šachového dění USA startuje člen Šachové akademie Interchess IM Matyáš Marek ve dnech 16. - 21. 11. 2018 v uzavřeném IM turnaji, ve kterém, stejně jako v paralelně se hrajícím GM turnaji, startuje 10 hráčů nejen z USA, ale také z Evropy a Asie.

Marek nastoupil jako 3. nasazený a bojovat bude nejen o body, ale také o cenový fond 15 000 $.

Markovi držíme palce a sledovat jeho počínání můžeme na turnajovém webu nebo on-line.

Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018

sscrOd 10. do 17. listopadu bude ve Špindlerově Mlýně sehráno polofinále MČR juniorů v kategoriích H18 a H20 a zároveň MČR dívek věkových kategorií do 18 a 20 let.

Do známého krkonošského turistického a lyžařského střediska přivede trenér Sergej Berezjuk i početnou výpravu hráčů Interchess. Chlapci v sestavě Ondra Havelka, Štěpán Hrbek, Dalibor Mikesch a Marek Fizer budou bojovat o postup do finálových bojů mistrovství republiky, naše dívky WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Lucie Fizerová si zahrají rovnou o mistrovské medaile, i když mladší z nich si jedou spíše kvalitně zatrénovat.

Našim šachistům přejeme mnoho zdaru a úspěchů. Sledovat je budeme moci díky on-line přenosu na stránkách pořadatele.

Výsledkový servis.

Mistrovství Moravy & Slezska 2018

fizerfizerovaocko dominik 02 2017Ve dnech 27. 10. – 1. 11. se hrálo letošní Mistrovství Moravy a Slezska, které proběhlo již tradičně v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.

V kategorii do 10 let nás reprezentovali tři hráči. Nejlépe se vedlo Antonínu Zemkovi, který uhrál 7 bodů a obsadil celkové 4. místo, získal pohár a diplom za 3. místo mezi hochy a vybojoval si postup na MČR 2019 kategorie do 10 let.
Nikolas Očko uhrál 6 bodů a skončil na pěkném 13. místě. Postup na MČR mu unikl jen o vlásek.
Poslední z naší trojice byl Adam Jurtík, který hrál na tak velkém a důležitém turnaji poprvé. Příjemně překvapil svými výsledky, uhrál celkem 5 bodů a skončil v první polovině startovního pole.

V kategorii do 12 let naši Interchess reprezentovalo 6 hráčů. Své nasazení potvrdil Marek Fizer, který obsadil 1. místo ziskem 8 bodů. Domů si odvezl pohár, medaili i diplom a také postup na MČR.
Do posledního kola bojoval o postup Matyáš Kaňák. V posledním kole mu ale byl za soupeře vylosován oddílový kolega David Juračák, se kterým prohrál a konečných 5,5 bodu na postup nestačilo.
David Juračák patřil v kategorii k nejmladším, přesto uhrál pěkný výsledek 6 bodů, ale ani to na postup nestačilo.
Také Martin Pravec hrál tak velký turnaj poprvé a tak jel hlavně sbírat zkušenosti do dalších let. Uhrál 3,5 bodu, což je napoprvé solidní výsledek.
Vanesa Filipová měla pěkný závěr turnaje a díky tomu uhrála 3,5 bodu.
Nguyen Vi turnaj odehrál se zdravotní indispozicí a to ovlivnilo jeho výsledek. Odehrál dobrý turnaj, jenže 5,5 bodu na postup nestačilo.

V kategorii do 14 let nás reprezentovali 4 hráči. Nejlépe si vedl Nguyen Thai Dai Vinh, který uhrál 6,5 bodů a postoupil na MČR.
Jedenáctiletý Michal Gřes v této kategorii mezi staršími hráči získával teprve zkušenosti, přesto uhrál pěkné 4,5 body.
Lucie Fizerová zahrála velmi slušný turnaj, skončila na celkovém 10. místě a domů odvezla pohár, medaili i diplom za 1. místo mezi dívkami.

V kategorii do 16 let hráli 4 hráči Interchess a nejlépe si vedl Dominik Očko, který uhrál 6,5 bodů a na MČR postupuje z 2. místa.
Davidu Szotkowskému zisk 6 bodů vynesl 7. místo a také postup na MČR.
Robert Demko uhrál stejně jako David 6 bodů, bohužel špatné pomocné hodnocení jej poslalo na 9. místo mezi hochy do 16 let.
Jan Micza, který si přijel především zahrát a získávat zkušenosti.

V doprovodném Openu jsme měli 3 hráče, nejlépe skončil Štěpán Hrbek, který celý turnaj bojoval o přední příčky. Nakonec skončil na 10. místě se ziskem 5,5 bodů.
Anna Lhotská hrála dobrý turnaj a uhrála 5 bodů, skončila na 18. místě.
Jakub Rakovský získal spoustu zkušeností, které v budoucnosti určitě využije. Uhrál 5 bodů a skončil na 20.místě.

Celkové výsledky, obrázky ze šampionátu.

Extraliga 2018/2019

van0001O víkendu 3. – 4. 11. budou odehrána první dvě kola extraligové sezóny 2018/2019.

Stejně jako vloni má Interchess v extraligových klubech své dva zástupce: GM Nguyen Thai Dai Van bude hrát první šachovnici v týmu Unichess Praha a GM Vladimír Talla bude tradičně hájit barvy ostravského Labortechu.

Oběma přejeme nejen v nadcházejícím dvojkole, ale i v celém turnaji mnoho zdaru.

Podrobnosti o extralize, výsledkový servis.

Mistrovství Moravy a Slezska 2018

0001V termínu 27. 10. - 1. 11. probíhá v tradiční destinaci v Koutech nad Desnou letošní ročník mládežnického šampionátu Moravy a českého Slezska.

Pod hlavičkou Interchess nastupuje pod vedením trenérů Sergeje Berezjuka, Táni Bogatkové a Kláry Zemkové k šachovnicím více než 20 hráčů z Moravy, Slezska, ale i z Čech a Slovenska. Naše akademie je hráčsky zastoupena ve všech kategoriích mistrovství, ve kterém jde nejen o tituly a medaile, ale také o postup na MČR 2019.

Našim borcům přejeme pevné nervy, jistou ruku a hodně štěstí.

Výsledkový servis, on-line.

22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee

vrtiakova anna 2014WFM Anna Vrtiaková reprezentuje naši šachovou akademii na silně obsazeném turnaji v bavorském Gmund am Tegernsee.

Turnaje se účastní více než 500 hráčů a Anička je nasazená až ve druhé polovině startovního pole.

Přejeme hodně úspěchů a sportovního štěstí.

Nasazení a výsledky.

World Youth Chess Championships 2018

wycc-banner-footerV řeckém Chalkidiki se odehrává od 20. do 30. října letošní vrchol mládežnické šachové sezóny - mistrovství světa mládeže a dorostu.

Prostředí šampionátu je důvěrně známé našemu reprezentantu GM Nguyen Thai Dai Vanovi, který v tomto řeckém letovisku nastupuje k bojům o titul mistra světa již potřetí. Poprvé v roce 2010 to bylo v kategorii do 10 let, o 5 let později v kategorii do 14 let a letos bojuje už mezi osmnáctiletými.

Van nastoupil do turnaje mezi největšími favority, je nasazen jako turnajová čtyřka v téměř stočlenném startovním poli, ve kterém hraje sedm nositelů titulu mezinárodního velmistra a další desítky hráčů s tituly IM nebo FM.

Při minulém startu v Chalkidiki Van po 9. kole s 5 výhrami a 4 remízami bojoval o 1. místo, závěr mu ale nevyšel. Věřme, že letos se mu povede lépe, tlak turnaje ustojí a medaili tentokrát přiveze. K tomu mu přejeme hodně zdaru, stejně, jako reprezentantu slovenské skupiny Interchess FM Samiru Sahidimu.

 Stránky mistrovství, nasazení a výsledky, on-line, Chess Bomb.

Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !

kanakovanaty89. kongres FIDE, který proběhl od 3. do 5. října v gruzínském Batumi, oficiálně udělil titul mezinárodní šachové mistryně (WIM) naši hráčce Natálii Kaňákové.

Natálie za poslední dva roky pod vedením našich trenérů šachově vyzrála, si připsala na své konto mnoho úspěchů na domácím i mezinárodním poli a tak je po loňském zisku titulu WFM letošní titul WIM celkem logickým, ale hlavně zaslouženým oceněním pro naši pracovitou a talentovanou šachistku.

Natálie se tak zařadila mezi nejúspěšnější hráče naši šachové líhně, jakými jsou GN Nguyen Thai Dai Van nebo IM Matyáš Marek.

Natce samozřejmě k titulu gratulujeme a přejeme mnoho elánu a šachového štěstí v boji o titul v ženském šachu nejvyšší – WGM.

Tatry Open 2018 jsou za námi

tatryPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka, který si turnaj sám zahrál, se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastnila 64. ročníku populárního turnaje Tatry Open, který se letos odehrál pod monumentálním Lomnickým štítem v Tatranské Lomnici.

Českou skupinu Interchess reprezentovala WCM Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Dominik Očko, Ondra Havelka a Štěpán Hrbek, slovenskou skupinu Tomáš Brnušák, Vladko Bochníčka a Jakub Šošovička. Na poslední chvíli se bohužel museli ze zdravotních důvodů omluvit Marek Tobiaš Janík a Simonka Bochníčková.

Do celkového pořadí nejvýrazněji ze jmenovaných promluvil IM Sergej Berezjuk, který se bil do poslední chvíle a poslední partii turnaje dohrál remízou až po stém tahu! Stačilo to na dělení 2. místa a zisk finanční ceny za čtvrté místo.

Dobře se na turnaji prezentoval i stříbrný hráč posledního MČR 2018, dvanáctiletý Štěpán Hrbek, který si odváží dvě finanční ceny za celkové 14. místo a za 3. místo do 18 let. Na Elo si Štěpán připsal pěkných 94 bodů. Přitom začátek turnaje se Štěpánovi příliš nepovedl, po 3. kole měl na svém kontě jen jeden bod, ale projevil charakter bojovníka a z následujících šesti partií vyválčil 5 bodů!

WCM Zuzana Gřesová naopak měla po 3. kole 100 % bodový zisk a vypadalo to na na hodně úspěšný turnaj, bohužel druhá polovina turnaje se Zuzce již tolik nepovedla. Přesto si Zuzka vylepšila své Elo konto o 31 bodů.

Ondra Havelka po 7. kole s 5 body bojoval o finanční ceny a pěkné umístění, škoda posledních dvou prohraných partií.

Andrea Bochníčková ze slovenské skupiny Interchess zvítězila v turnaji žen.

O tom, že tatranský turnaj není jen o šachách svědčí fakt, že členové naší výpravy si na svá konta připsali nejen spoustu pěkných partií, bodové zisky či ocenění, ale také nejméně 100 km prošlých po tatranských turistických trasách a především, že si odvážejí dobrou náladu z deseti příjemně strávených dnů.

Za tradičně zdařilý a organizačně perfektně zvládnutý turnaj děkujeme pořadatelům a za pomoc s dopravou a organizací naší výpravy děkujeme předsedovi slovenské skupiny Interchess Vladimiru Šošovičkovi, Andree Bochníčkové a Pavlu Gřesovi.

Konečné výsledky, fotogalerie.

OPEN Banská Bystrica a VC mládeže

bansabystricaPod vedením trenéru Sergeje Berezjuka a Kláry Zemkové vyrazila skupina našich hráčů na turnaj, který se odehrál o víkendu 21. - 23. 9 v Banské Bystrici.

Turnaj se hrál tempem 40 minut + 10 sekund za tah, což je kompromis mezí rapidem a klasickým tempem, které umožňuje sehrát turnaj v kratším časovém intervalu.

Mnoho naších členů si odvezlo poháry, diplomy, finanční a věcné ceny.

Celkový vítěz turnaje Sergej Berezjuk z 9 partií jen jednou remizoval, zbylých osm partií vyhrál a to mu vyneslo náskok 1,5 bodu na druhou příčku, Sergej získává přes 20 bodů na Elo.

Marek Fizer uhrál 5,5 bodu a odváží si pohár za 1. místo mezi hráči do 10 let. Připisuje si 70 bodů na Elo.

Jáchym Hrbek s 5 body uhrál v kategorii do 10 let třetí místo a také on si za své umístění doma vystaví pohár. Jeho zisk na Elo činí 80 bodů.

Lucie Fizerová vybojovala 4,5 bodu a také ona si domů odvezla pohár, který obdržela za druhé místo mezi dívkami do 12 let.

Dominik Očko s 6,5 body dělil 3. místo, na pomocné hodnocení celkově skončil 8. a získal finanční cenu a pohár za 3. místo mezi hráči do 18 let. Na Elo přidává 72 bodů.

Také Klára Zemková, která uhrála 6 bodů si odvezla pohár. Mezí ženami obsadila pěkné pěkné 3. místo.

Také další členové Interchess si z turnaje odváží spoustu pozitivních zážitků.

Za perfektní organizaci turnaje a příjemný pobyt děkujeme organizátorům a Radkovi Kaňákovi za pomoc s dopravou.

Konečné výsledky, fotogalerie.

Další články...

 1. Startuje extraliga dorostu
 2. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 3. Tatry Open 2018
 4. Van v 1. chorvatské lize
 5. MS juniorů v tureckém Gebze
 6. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 7. OPEN Banská Bystrica
 8. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 9. Malé ohlédnutí za létem
 10. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 11. Československá extraliga žen 2018
 12. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 13. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 14. European Youth Chess Championship 2018
 15. MČR žen 2018 České Budějovice
 16. Tréninky o prázdninách
 17. Ve zkratce
 18. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 19. Bílá věž – Soči
 20. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 21. V4 Youth camp Liptov
 22. MČR žen 2018
 23. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 24. Kysucký pohár
 25. Malá šachovnička
 26. Vanesa Filipová mistryní EU
 27. Mitropa Cup
 28. European Union Youth Rapid Championship 2018
 29. Nominační turnaj
 30. Ostravský koník 2018
 31. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 32. Hukvaldské šachování 2018
 33. Přebory základních škol
 34. Mistrovství České republiky do 8 let
 35. Extraliga mládeže 2018
 36. Finále Extraligy dorostu
 37. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 38. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 39. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 40. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 41. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 42. Extraliga 2017 / 2018
 43. European Individual Chess Championship 2018
 44. Turnaj přátelství Olomouc
 45. TŠN a Pobeskydí open
 46. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 47. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 48. Extraliga spěje k závěru
 49. Smutná zpráva
 50. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 51. European Individual Chess Championship 2018
 52. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 53. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 54. Šachový únor
 55. Od Moskvy po Londýn
 56. Ohlédnutí za rokem 2017
 57. 2. liga – skupina F
 58. Extraliga 7. a 8. kolo
 59. Extraliga 2017/2018
 60. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 61. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 62. Moscow Open 2018
 63. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 64. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 65. Open Mariánské Lázně 2018
 66. Postup do finálové skupiny extraligy!
 67. Krajské přebory škol
 68. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 69. Extraliga družstev
 70. Open Praha 2018
 71. Hráči Interchess v ČT
 72. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 73. Rilton Cup Stockholm
 74. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 75. Motivační ceny šachového svazu
 76. Soustředění v Ústí nad Labem
 77. 2. liga
 78. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 79. TALENT CUP 2017
 80. Ve zkratce
 81. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 82. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 83. Extraliga mládeže
 84. Extraliga 2017/2018
 85. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 86. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 87. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 88. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 89. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 90. Budapest First Saturday
 91. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 92. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 93. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 94. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 95. European Team Chess Championship 2017
 96. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 97. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 98. Začala ligová sezóna
 99. OPEN Tatry 2017
 100. Extraliga dorostu
 101. KP mládeže v praktickém šachu
 102. Mitropa Cup 2017
 103. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 104. World Cadets Chess Championship 2017
 105. Ohlédnutí za letními prázdninami
 106. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 107. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 108. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 109. European Youth Chess Championship 2017
 110. Open Havířov 2017
 111. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 112. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 113. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 114. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 115. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 116. Štiavnický šachový festival 2017
 117. Letní aktivity členů Interchess
 118. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 119. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 120. Nabídka letních prázdninových akcí
 121. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 122. Teplice Open
 123. FIDE World Team Championships
 124. Dětský pohár 2017
 125. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 126. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 127. Hukvaldské šachování 2017
 128. OPEN Orlová 2017
 129. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 130. Ostravský koník z pohledu Interchess
 131. Záhoracký šachový festival
 132. Ostravský koník 2017
 133. Interchess míří do extraligy!
 134. Mistrovství SR mládeže
 135. Šachové velikonoce Interchess
 136. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 137. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 138. GRENKE Chess Open 2017
 139. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 140. O Frymíkův pohár
 141. Open Petřvald 2017
 142. Finále extraligy hostí Brno
 143. Budapest Spring Festival 2017
 144. Finále krajského přeboru v rapidu
 145. 2017 U.S. Championship
 146. Mistrovství ČR mládeže 2017
 147. Budapest Spring Festival 2017
 148. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 149. Chess Open Graz 2017
 150. Senický jarní šachový festival
 151. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 152. International Chess Open Graz 2017
 153. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 154. Memoriál Tomáše Baštince
 155. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 156. Mistrovství světa žen 2017
 157. Extraliga 5. a 6. kolo
 158. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 159. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 160. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 161. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 162. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 163. Talenti proti legendám nerozhodně
 164. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 165. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 166. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 167. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 168. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 169. OPEN PRAHA 2017
 170. Belarus Women Championship 2017
 171. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 172. Šachový prosinec
 173. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 174. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 175. Talent roku 2016
 176. Talent Cup 2016
 177. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 178. MS seniorů 50+ a 65+
 179. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 180. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 181. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 182. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 183. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 184. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 185. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 186. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 187. First Saturday GM Nov 2016
 188. MM&S 2016
 189. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 190. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 191. FIDE World Cadets Championship 2016
 192. Hráči Interchess v druhé lize
 193. tht Extraliga startuje
 194. Matyáš Marek do extraligy!
 195. První liga družstev mládeže - skupina východ
 196. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 197. Novoborská šachová Corrida
 198. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 199. Krajský přebor MKŠS
 200. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 201. Open Tatry 2016
 202. Školení trenérů
 203. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 204. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 205. Interchess provádí nábor dětí
 206. Šachová Olympiáda 2016
 207. Open Havířov 2016
 208. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 209. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 210. Olomouc Chess Summer 2016
 211. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 212. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 213. FIDE Open Staré Město 2016
 214. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 215. Czech Open Pardubice 2016
 216. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 217. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 218. 7. Interchess Cup 2016
 219. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 220. V4 Youth camp Liptov 2016
 221. Mitropa Cup 2016
 222. Nabídka prázdninových akcí
 223. Šachové turnaje v Mostech
 224. Open Teplice 2016
 225. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 226. Ocenění našim členům
 227. Dětský pohár 2016
 228. Nový kandidát mistra
 229. Interchess dětský pohár 2016
 230. Orlová 2016
 231. European Individual Women's Chess Championship
 232. Hukvaldské šachování 2016
 233. Orlová & Zalakaros
 234. MČR hráčů do 8 let
 235. Ohlédnutí za koníkem
 236. Mistrovství České republiky do 8 let
 237. Ostravský koník 2016
 238. Ve zkratce
 239. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 240. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 241. Poděkování obci Tichá
 242. Mistrovství SR mládeže
 243. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 244. Extraliga SR
 245. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 246. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 247. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 248. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 249. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 250. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 251. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 252. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 253. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 254. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 255. Naši nejmladší nezahálejí!
 256. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 257. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 258. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 259. ECo-C Extraliga
 260. Krajský přebor
 261. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 262. Aeroflot Open 2016
 263. Interchess o posledním únorovém víkendu
 264. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 265. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 266. International Chess Open Graz 2016
 267. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 268. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 269. První únorový víkend ve znamení šachu
 270. Van a Matyáš bojují o IM
 271. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 272. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 273. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 274. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 275. Naši hráči v Krajském Přeboru
 276. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 277. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 278. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 279. Nominace našich talentů na sportovce roku
 280. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 281. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 282. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 283. 3. turnaj KP v rapid šachu
 284. Víkendové soutěže
 285. Open Praha 2016
 286. Interchess na přelomu roku
 287. I o Vánocích se hraje
 288. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 289. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 290. MČR v bleskovém šachu 2015
 291. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 292. Talent Cup 2015
 293. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 294. London Chess Classic 2015
 295. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 296. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 297. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 298. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 299. Šachista mimo šachovnici
 300. 2. turnaj KP v rapid šachu
 301. THT EXTRALIGA – listopad
 302. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 303. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 304. THT EXTRALIGA 2015/2016
 305. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 306. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 307. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 308. 1. turnaj KP v rapid šachu
 309. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 310. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 311. ME mládeže 2015 je za námi
 312. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 313. OPEN Tatry 2015
 314. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 315. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 316. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 317. MS juniorů do 20 let
 318. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 319. Členové Interchess na návštěvě ministra
 320. 6. Interchess Cup
 321. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 322. Open Havířov 2015
 323. Beskidy Cup
 324. MEU Kouty 2015
 325. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 326. Gens una sumus
 327. Olomouc Chess Summer 2015
 328. O putovní pohár města Jeseník
 329. Vienna Chess Open 2015
 330. FIDE OPEN Staré Město 2015
 331. Open Letní Praha 2015
 332. Senický letní šachový festival 2015
 333. Open Havířov 2015
 334. European Union Youth Chess Championship 2015
 335. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 336. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 337. LŠT Koník 2015
 338. MEU Mureck 2015
 339. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 340. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 341. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 342. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 343. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 344. European Youth Team Chess Championship 2015
 345. First Saturday GM July 2015
 346. Minsk Open 2015
 347. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 348. Štiavnický šachový festival 2015
 349. Přebor města Vsetína 2015
 350. Šachy prázdniny nemají
 351. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 352. LIPTOV 2015
 353. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 354. Šachový festival České Budějovice 2015
 355. Mistrovství Ruska 2015
 356. European School Championships 2015
 357. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 358. International Open Tournament Pula 2015
 359. MČR družstev mladších žáků 2015
 360. Interchess ve školkách
 361. GM Wesley So - GM David Navara
 362. Mitropacup 2015
 363. 9th International Open Tournament Pula 2015
 364. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 365. Píše se o nás
 366. World’s Youth Stars 2015
 367. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 368. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 369. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 370. Open Orlová 2015 – dohráno
 371. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 372. Open Čierne 2015
 373. Open Orlová 2015
 374. Mistrovské soutěže na Slovensku
 375. Krátké zprávy
 376. Mladé světové hvězdy
 377. Šachy mimo šachovnici
 378. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 379. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 380. Ostravský koník 2015
 381. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 382. 1. liga - napoprvé 4. místo
 383. O šachové království 2015
 384. O Frymíkův pohár
 385. Bohuslavice open 2015
 386. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 387. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 388. Poslední kolo 1. ligy
 389. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 390. 5. Interchess Cup
 391. Turnaje šachových nadějí 2015
 392. Samir Sahidi získal titul FM
 393. Ve zkratce
 394. Finále MČR škol
 395. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 396. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 397. Reykjavik Open
 398. Anička Lhotská v tisku
 399. O šachové království
 400. KP družstev mladších žáků
 401. Slovenská extraliga jde do finále
 402. Ohlédnutí za MČR 2015
 403. Reykjavik Open 2015
 404. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 405. Van na 1. šachovnici
 406. Grand prix mládeže 2014/2015
 407. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 408. Šachová Extraliga SK Commander
 409. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 410. International Chess Open Graz 2015
 411. Memoriál Tomáše Baštince
 412. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 413. Letný šachový tábor Koník 2015
 414. Senický jarný šachový festival 2015
 415. MČR mládeže 2015
 416. Ve zkratce
 417. 1. liga mládeže
 418. KP škol v šachu
 419. KP středních škol
 420. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 421. Open Mariánské Lázně 2015
 422. Šachová Extraliga SK Commander
 423. Pěkný vstup do nového roku
 424. Přebor Běloruska
 425. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 426. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 427. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 428. Memoriál Vladimíra Taranu
 429. I na přelomu roku se hraje
 430. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 431. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 432. MČR v bleskovém šachu 2014
 433. Talent Cup 2014
 434. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 435. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 436. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 437. Matyáš Marek v extralize dorostu
 438. 1. liga pokračuje dalším kolem
 439. Dvě domácí utkání 1. ligy
 440. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 441. OP středních škol v šachu 2014
 442. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 443. HD 14 Pražský přebor
 444. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 445. Ligové aktivity členů Interchess
 446. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 447. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 448. Souboj o titul mistra světa 2014
 449. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 450. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 451. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 452. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 453. Krajské soustředění mládeže
 454. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 455. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 456. European Youth Chess Championship 2014
 457. 1. liga dorostu
 458. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 459. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 460. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 461. Interchess na OPEN Tatry 2014
 462. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 463. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 464. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 465. Open Tatry 2014
 466. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 467. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 468. Šachové kurzy pro veřejnost
 469. Ve zkratce
 470. Open Havířov 2014
 471. Trenérské semináře léto 2014
 472. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 473. Letný šachový tábor Koník 2014
 474. Cracow International Chess Championships
 475. Chess Cup Frýdek-Místek
 476. Czech open Pardubice
 477. 41st Olympiad Tromsø 2014
 478. Robert Demko v Bezměrově třetí
 479. Táňa Bogatková získala titul WFM
 480. Letní aktivity hráčů Interchess
 481. Vítáme nového šachistu
 482. Karviná open 2014
 483. Prázdninové přání
 484. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 485. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 486. Mostecká věž 2014
 487. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 488. Suchy Bór FIDE open 2014
 489. Interchess v Polsku a na Slovensku
 490. Interchess v mateřské škole
 491. MČR družstev mladších žáků
 492. PULA OPEN 2014
 493. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 494. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 495. Nové šachové tituly členů Interchess
 496. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 497. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 498. Open Orlová 2014
 499. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 500. Mitropa Cup 2014
 501. Chess Cup 2014 - Orlová
 502. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 503. Chess Cup 2014
 504. Ohlédnutí za koníkem
 505. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 506. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 507. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 508. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 509. MSR mladších žáků v rapid šachu
 510. Ostravský koník 2014
 511. Martinik open 2014
 512. Turnaje šachových nadějí
 513. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 514. Mistrovství ČR školních týmů
 515. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 516. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 517. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 518. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 519. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 520. Vydařená příprava v Senici
 521. KP družstev mladších žáků 2014
 522. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 523. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 524. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 525. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 526. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 527. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 528. Aktuality leden 2014
 529. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 530. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 531. Interchess Cup 2014
 532. PF 2014
 533. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 534. Veselé Vánoce
 535. Vánoční kvíz
 536. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 537. Pohár hotelu Katowice 2013
 538. Mistrovství světa mládeže 2013
 539. Sněženky lepší machrů
 540. Dlouhodobé soutěže družstev
 541. 2. turnaj KP v rapid šachu
 542. Sněženky a machři 2013
 543. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 544. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 545. Polofinále MČR juniorů 2013
 546. Interchess aktuality
 547. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 548. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 549. Úspěšný říjen 2013
 550. Liberec FIDE open 2013
 551. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 552. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 553. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 554. Hukvaldské šachování 2013
 555. ME mládeže 2013 Černá Hora
 556. Novoborská šachová corrida 2013
 557. Interchess a Figurka
 558. Interchess v září 2013
 559. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 560. Interchess v nových prostorách
 561. MEU ve výsledcích
 562. Ohlédnutí za prázdninami
 563. Robert Demko členem Interchess
 564. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 565. Napsali o nás
 566. Open Jeseník
 567. Mezinárodní mistrovství Krakova
 568. FIDE open Staré Město
 569. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 570. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 571. Mistrovství Evropy žen 2013
 572. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 573. Naši šachisté ve zkratce
 574. Štiavnický šachový festival
 575. Se šachovou legendou na Slovensku
 576. Open Karviná 2013
 577. Česko-Slovenská extraliga žen
 578. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 579. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 580. Open Teplice 2013
 581. Mitropa cup 2013
 582. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 583. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 584. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 585. Mezinárodní soustředění
 586. Mistrovství České republiky mužů 2013
 587. FIDE open Orlová
 588. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 589. KP Orlová
 590. Přestupy
 591. Výsledky našich členů ve zkratce
 592. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 593. Ostravský koník 2013
 594. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 595. Letní šachový tábor
 596. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 597. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 598. Štiavnický šachový festival 2013
 599. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 600. Ostravský koník 2013
 601. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 602. Velikonoční šachy
 603. 2. Interchess cup je historií
 604. Matyáš Marek zlatý !
 605. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 606. 2. Interchess cup
 607. Malý diamant? Dávid Slivka!
 608. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 609. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 610. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 611. Krajské přebory rapidů
 612. Pozvánka na ples
 613. Rybnik Chess Classic 2013
 614. Open Nový Bor 2013
 615. Leden a únor 2013 ve zkratce
 616. 1. Interchess cup
 617. Open Praha 2013
 618. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 619. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 620. Talent Cup 2012
 621. Šachové aktuality
 622. Další fotky z Mariboru
 623. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 624. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 625. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 626. Hukvaldské šachování
 627. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 628. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 629. Šachový podzim ve zkratce
 630. Informace
 631. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 632. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 633. Soustředění říjen 2012
 634. Logo Interchess
 635. OPEN Tatry 2012
 636. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 637. MČR mládeže v rapidu 2012
 638. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 639. ME mládeže 2012 v Praze
 640. Soustředění srpen 2012
 641. Tréninky v červenci 2012
 642. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 643. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 644. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 645. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 646. Petrohrad 2012