MČR juniorů v rapid šachu

1570396619-previewO víkendu 19. - 20. 9. 2020 se uskutečnilo MČR juniorů v rapid šachu. Turnaj se odehrál v České Třebové, což byla oproti jiným akcím vítaná změna díky skvělé dopravní dostupnosti. I přes to se turnaje nezúčastnila řada favoritů.

V první půlce toho využil Ondra Havelka (Šachy Hošťálková), který získal 5/5 a průběžně vedl, v dalších partiích ale ztratil cenné body, a nakonec se ziskem 6,5 bodů z 9 partií obsadil 7. místo s půlbodovou ztrátou na dělené první místo.

Výsledky, Videoreportáž, Článek pořadatele, Fotogalerie pořadatele

Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici

fototop2Dne 16. 9. 2020 se Rapid turnaje ve Valašské Bystřici zúčastnili dva naši odchovanci - Ondřej Havelka a Rostislav Berezjuk
 
Turnaj se povedl Ondrovi, který přesvědčivě vyhrál sérii 6 partií a výsledkově zaváhal až v posledním kole. S 6/7 body se zaslouženě umístil na samostatném prvním místě. Méně se dařilo Rosťovi, který se 4 body obsadil až 9. příčku.
 
Velké díky patří organizátorům akce za bezproblémový průběh turnaje.

Výsledky

Skalica Open očima Štěpána Hrbka

stepan uprNa konci prázdnin (23.-30.8.2020) jsem se, stejně jako minulý rok, zúčastnil turnaje Open Skalica.

Už minulý ročník byl nádherně zorganizovaný a silně obsazený a ani letos pořadatelé rozhodně nezklamali, možná se akce dokonce povedla ještě více než minulý rok. Kromě turnaje, kterého jsem ze zúčastnil já, se hrál ještě turnaj O pohár firmy Schaeffler, který byl o něco slabší a také turnaj rapid a blitz. Letos byla novinka turnaj Skalica Masters, který byl velmi silně obsazen.

Číst dál...

ČR - Polsko

facebook zlinPřátelské utkání české mužské reprezentace proti polské, probíhá v těchto dnech 14. - 18. září 2020 ve Zlíně, v Interhotelu Moskva.

Hned tři čeští hráči Thai Dai Van Nguyen, Jan Krejčí a Tadeáš Kriebel jsou spjati s Interchessem, vedeni metodicky a trenérsky trenéry naší akademie.

Za Českou republiku nastoupili, kromě již tří zmíněných hráčů, ještě Jiří Štoček a Vlastimil Babula. Hraje se na 5 kol, kdy se všichni hráči utkají s každým hráčem soupeře. Partie začínají v 15 hodin. Partie online můžete sledovat přes odkazy níže.

Výsledkový servisOnline-1, online-2, online-3Fotografie

Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice

fototop2Dne 12.9. se odchovanci a externí trenéři Interchess Dominik Kula (Sokol Dobrá) a Ondřej Havelka (Šachy Hošťálková) zúčastnili úvodního blitz turnaje šachového festivalu ve Valašské Bystřici.

Dominikovi se v třináctikolovém turnaji hraným dnes již méně častým tempem 5+0 podařilo se ziskem 11 bodů obsadit velmi pěkné 2. místo. Ondra skončil s 10 body, díky horšímu pomocnému hodnocení, pod stupni vítězů.

Výsledkový servis

Tentýž den začal i hlavní open turnaj ve vážném šachu hraný na 9 kol, ve kterém nás reprezentuje David Juračák.

Startovní listina

MČR žen 2020

IMG 4913Mistrovství ČR žen 2020 se odehrálo v termínu 5. - 13. 9. 2020, ve Frýdku - Místku. V tomto uzavřeném turnaji naší šachovou akademii reprezentovala WIM Natálie Kaňáková.

Natálie uhrála 4,5 bodu a obsadila 6. příčku. Předvedla stabilní výkony a připisuje si 15 Elo bodů.

Děkujeme za hezkou reprezentaci Interchess.

 

 Výsledkový servis, Online přenos-1, Online přenos-2

Skalica Open 2020

skalicaSkalický šachový festival se konal v termínu 23. 8. - 30. 8. 2020 a nechyběli na něm ani hráči Interchessu. Turnaje se zúčastnili IM Marek Matyáš, WIM Natálie Kaňáková, Ondřej Havelka, Štěpán Hrbek, Danielka Kožušníková, Roman Kožušník a Jakub Rakovský (člen slovenské skupiny Interchess).

V hlavním turnaji A obsadil 3. místo se 6,5 body IM Matyáš Marek. WIM Natálie Kaňáková získala mezi ženami s 5,5 body 1. místo. Oba si připisují Elo body a získali ceny. Jakub Rakovský v turnaji B dělil 1-4 místo, pomocné hodnocení mu určilo 2. místo. Štěpán Hrbek odehrál parádní turnaj. Osm z jeho devíti soupeřů nosí mezinárodní titul. Díky slabšímu závěru utekla Štěpánovi norma mezinárodního mistra. Ostatní hráči předvedli stabilní a vyrovnané výkony.

Gratulujeme medailistům!

Děkujeme organizátorům za pěkný turnaj, skvělou organizaci, perfektní atmosféru a hezké ceny.

Výsledkový servisFotogalerie

Marek Fizer 2. místo na MEU

MarekV týdnu 14. - 22. 8. 2020 se v Koutech nad Desnou odehrálo Mistrovství Evropské unie mládeže v šachu, kterého se zúčastnili i sourozenci Marek a Lucie Fizerovi.

Lépe se dařilo Markovi, který se 7,5 body dělil 1. - 2. místo a díky pomocnému hodnocení skončil na druhém místě. Připisuje si 22 elo bodů.

Markovi gratulujeme!

Výsledkový servis

Šachové léto 2020 ve zkratce

chess-3099499 1280Šachové léto v Interchess je ve znamení mnoha soutředění i turnajů. Pojďme se ve zkratce podívat, co vše hráči a trenéři Interchess navzdory nepříznivé hygienické situaci zvládli a jakých turnajů se zúčastnili a které turnaje je v závěru léta ještě čekají. 
 
V termínu 29. 6. - 3. 7. 2020 proběhlo soutředění hráčů v Praze.
 
Jako každý rok, proběhl i letos v termínu 4. - 10. 7.  FIDE OPEN Vsetín. Výsledkový servis zde...
 
V termínu 6. - 10. 7. se uskutečnilo další soustředění hráčů, opět v Praze.
 
Ve slovenském Klačně se uskutečnil 24. 7. - 2. 8. 2020 šachový tábor Koník. Informace najdete v samostatném článku na webu.
 
Další soustředění hráčů se odehrálo ve Vysokých Tatrách (ŠTOLA) v termínu 26. 7. - 2. 8. 2020. 
 
Otevřený přebor Slovenska proběhl v Drienici (Slovensko) v termínu 7. - 15. 8. 2020 Výsledkový servis naleznete zde...
 
Praha Open skupin A a B se odehrál v termínu 8. - 15. 2020. Výsledky turnajů zde...
 
Mistrovství EU probíhá 14. - 22. 8. 2020 v Koutech nad Desnou. Výsledkový servis zde...
 
Jeseník OPEN probíhá v termínu 15. - 23. 8. 2020. Výsledkový servis zde... Online přenos zde...
 
Můžeme se také těšit na Skalica Open, který proběhne 23. 8. - 30. 8. 2020. Průběžné výsledky sledujte zde...
 
Věříme, že jste si šachovou hrou i navzdory nepříznivé korona situaci zpestřili léto, nasbírali cenné zkušenosti a hráčům ještě probíhajích turnajů držíme palce. Všem děkujeme za reprezentaci Interchess.
 
 
 

Letní šachový tábor koník 2020

02-hromadná fotoNa přelomu měsíců červenec a srpen se ve středisku GO Klačno uskutečnil již 19. ročník letního šachového tábora Koník.

I přes velké nejistoty díky hygienickým opatřením a nařízením se nakonec sešlo přes 100 účastníků a mezi nimi byli i David Juračák a Toník Zemek.

Věříme, že si kluci tábor skvěle užili a pořadatelé už zvou na další, tentokrát jubilejní 20. ročník oblíbeného tábora Koník.

Závěrečnou zprávu si můžete přečíst zde...

 

Extraliga dorostu 2019/20

Extraliga dorostuO víkendu 20. - 21. 6. 2020 se odehrála poslední 4 kola Extraligy dorostu, kde Interchess hrálo finále B.

Za družstvo nastoupili Hrbek Štěpán, Demko Robert, Očko Dominik, Fizer Marek, Szotkowski David a Mikesch Dalibor. Trenérský a organizační servis zajišťovali IM Sergej Berezjuk a Přemysl Hrbek.

V 1. kole družstvo remizovalo s družstvem Kobylisy, v 2. a 3. kole vyhrálo nad Novoborským ŠK a Šachovým klubem 64 Plzeň a poslední kolo prohrálo s Siesta Solution Unichess.

Družstvo Interchess nakonec vybojovalo 3. místo.

Výsledkový servis

Online Krajský přebor v bleskovém šachu

logomk31. května 2020 uspořádal Moravskoslezský šachový svaz online Krajský přebor v bleskovém šachu.

V open turnaji získal IM Sergej Berezjuk celkově 2. místo, v kategorii seniorů 1. místo.

Gratulujeme!

Výsledky zde 

Karanténa Open 2020

chess-2258805 1280Naši slovenští šachoví přátelé pořádali v termínech 23. 5., 30. 5., 6. 6. a 13. 6. (každou sobotu) turnaj Karanténa Open 2020.

Hrálo se bude podle pravidel na Lichess.org., tempem 5min+5s/tah.

Z našich hráčů se nejlépe umístili:

IM Sergej Berezjuk 1. místo v kategorii 50+, nejlepší žena Klára Zemková, nejlepší hráč kategorie ELO 1400-1700 a v kategorii do 14 let 4. místo Toník Zemek.

Gratulujeme k hezkým výkonům!

Další informace si můžete přečíst na webové stránce KŠN.

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevO víkendu 13. a 14. 6. 2020 se odehrály poslední dvě kola Krajského přeboru družstev MKŠS 2019/20.

Družstvo TJ Sokol Dobrá postupuje do druhé ligy. K postupu výrazně svými body přispěli IM Sergej Berezjuk 8,5 bodů z 9, Ondřej Havelka 7,5 bodů z 10, WCM Zuzana Gřesová 2,5 bodů ze 4 a Robert Demko 4 body ze 7.

Gratulujeme!

Výsledkový servis

Online šachový šampionát mládeže 2020

100689050 10221170705291474 2914201611746148352 oBratislavská šachová akadémia, KŠN Bratislava, Šachová akadémia Pešiaci Sabinov a ŠK Osuské organizují Online šachový šampionát mládeže 2020.

Hrát se bude v neděli 21. 6. 2020 (kvalifikace) a v neděli 28. 6. 2020 (finále) na Lichess.org. Turnaj je určen pro registrované i neregistrované hráče ročníku 2002 a mladší. Organizátoři mají pro ty nejlepší nachystané ceny a těší se na vaši účast.

Další potřebné informace včetně přihlášení naleznete zde... 

Novinky a průběh akce lze sledovat také ve FB skupině zde...

Další články...

  1. Přátelský zápas CZE - ISR
  2. MČR v online bleskovém šachu
  3. Interchess na lichessu
  4. Šachové dny v Interchess
  5. MČR mládeže do 16 let
  6. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  7. Šachové soustředění Interchess
  8. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  9. O Frymíkův pohár
  10. Prague International Chess Festival 2020
  11. International Chess Open Graz 2020
  12. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  13. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  14. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  15. Letní šachový tábor koník 2020
  16. Extraliga ČR 2019/20
  17. MOSKVA OPEN 2020
  18. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  19. Extraliga dorostu 2019/20
  20. OPEN PRAHA 2020
  21. Postupy na MČR školních týmů
  22. ZŠ Trojanovice
  23. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  24. OPEN PRAHA 2020
  25. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
  26. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  27. XMAS Jeseník Open 2019
  28. PF 2020
  29. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
  30. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
  31. Maryland December Action 2019
  32. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
  33. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
  34. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
  35. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
  36. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
  37. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
  38. 1. liga mládeže
  39. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  40. Extraliga dorostu 2019/20
  41. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
  42. Šachová sobota
  43. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
  44. Extraliga ČR 2019/20
  45. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
  46. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
  47. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  48. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
  49. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
  50. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  51. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
  52. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
  53. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  54. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
  55. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
  56. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
  57. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
  58. Mistrovství Evropy družstev 2019
  59. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  60. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  61. Washington Chess Congress 2019
  62. Extraliga ČR 2019/20
  63. 1. liga mládeže
  64. Extraliga dorostu 2019/20
  65. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
  66. Skalica Open 2019
  67. Šachové léto ve zkratce
  68. Van mistrem Evropy!
  69. MČR žen 2019
  70. MČR družstev mladších žáků 2019
  71. Belaya Ladya 2019
  72. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
  73. Malá šachovnička
  74. O šachovou Korunku
  75. Smutná zpráva
  76. KP družstev mladších žáků
  77. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
  78. Prague International Chess Festival
  79. MČR 2019 je za námi
  80. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
  81. Gratulace k životnímu jubileu
  82. Prague International Chess Festival
  83. FIDE Women's World Team Championship 2019
  84. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
  85. Ve zkratce
  86. Letní šachový tábor Koník 2019
  87. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
  88. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
  89. Gibraltar International Chess Festival 2019
  90. Prague Open 2019
  91. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
  92. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
  93. 2019 Skalka Open
  94. Dva turnaje hned zkraje roku
  95. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
  96. ECo-C Extraliga
  97. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
  98. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
  99. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
  100. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
  101. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
  102. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
  103. Extraliga 2018/2019
  104. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
  105. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
  106. World Youth Chess Championships 2018
  107. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
  108. Tatry Open 2018 jsou za námi
  109. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
  110. Startuje extraliga dorostu
  111. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
  112. Tatry Open 2018
  113. Van v 1. chorvatské lize
  114. MS juniorů v tureckém Gebze
  115. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
  116. OPEN Banská Bystrica
  117. Tadeáš Kriebel mistrem světa
  118. Malé ohlédnutí za létem
  119. Interchess vítězem v Extraligy ČR
  120. Československá extraliga žen 2018
  121. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
  122. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
  123. European Youth Chess Championship 2018
  124. MČR žen 2018 České Budějovice
  125. Tréninky o prázdninách
  126. Ve zkratce
  127. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
  128. Bílá věž – Soči
  129. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
  130. V4 Youth camp Liptov
  131. MČR žen 2018
  132. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
  133. Kysucký pohár
  134. Malá šachovnička
  135. Vanesa Filipová mistryní EU
  136. Mitropa Cup
  137. European Union Youth Rapid Championship 2018
  138. Nominační turnaj
  139. Ostravský koník 2018
  140. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
  141. Hukvaldské šachování 2018
  142. Přebory základních škol
  143. Mistrovství České republiky do 8 let
  144. Extraliga mládeže 2018
  145. Finále Extraligy dorostu
  146. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
  147. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
  148. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
  149. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
  150. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
  151. Extraliga 2017 / 2018
  152. European Individual Chess Championship 2018
  153. Turnaj přátelství Olomouc
  154. TŠN a Pobeskydí open
  155. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
  156. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
  157. Extraliga spěje k závěru
  158. Smutná zpráva
  159. Mistrovství České republiky mládeže 2018
  160. European Individual Chess Championship 2018
  161. MČR 2018 Kouty nad Desnou
  162. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
  163. Šachový únor
  164. Od Moskvy po Londýn
  165. Ohlédnutí za rokem 2017
  166. 2. liga – skupina F
  167. Extraliga 7. a 8. kolo
  168. Extraliga 2017/2018
  169. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
  170. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
  171. Moscow Open 2018
  172. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
  173. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
  174. Open Mariánské Lázně 2018
  175. Postup do finálové skupiny extraligy!
  176. Krajské přebory škol
  177. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
  178. Extraliga družstev
  179. Open Praha 2018
  180. Hráči Interchess v ČT
  181. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
  182. Rilton Cup Stockholm
  183. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
  184. Motivační ceny šachového svazu
  185. Soustředění v Ústí nad Labem
  186. 2. liga
  187. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
  188. TALENT CUP 2017
  189. Ve zkratce
  190. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
  191. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
  192. Extraliga mládeže
  193. Extraliga 2017/2018
  194. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
  195. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
  196. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
  197. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
  198. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
  199. Budapest First Saturday
  200. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
  201. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
  202. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  203. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
  204. European Team Chess Championship 2017
  205. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  206. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
  207. Začala ligová sezóna
  208. OPEN Tatry 2017
  209. Extraliga dorostu
  210. KP mládeže v praktickém šachu
  211. Mitropa Cup 2017
  212. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
  213. World Cadets Chess Championship 2017
  214. Ohlédnutí za letními prázdninami
  215. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
  216. MČR mládeže v rapid šachu 2017
  217. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
  218. European Youth Chess Championship 2017
  219. Open Havířov 2017
  220. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
  221. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
  222. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
  223. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
  224. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
  225. Štiavnický šachový festival 2017
  226. Letní aktivity členů Interchess
  227. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
  228. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
  229. Nabídka letních prázdninových akcí
  230. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
  231. Teplice Open
  232. FIDE World Team Championships
  233. Dětský pohár 2017
  234. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
  235. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
  236. Hukvaldské šachování 2017
  237. OPEN Orlová 2017
  238. Mistrovství ČR dětí do 8 let
  239. Ostravský koník z pohledu Interchess
  240. Záhoracký šachový festival
  241. Ostravský koník 2017
  242. Interchess míří do extraligy!
  243. Mistrovství SR mládeže
  244. Šachové velikonoce Interchess
  245. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  246. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
  247. GRENKE Chess Open 2017
  248. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
  249. O Frymíkův pohár
  250. Open Petřvald 2017
  251. Finále extraligy hostí Brno
  252. Budapest Spring Festival 2017
  253. Finále krajského přeboru v rapidu
  254. 2017 U.S. Championship
  255. Mistrovství ČR mládeže 2017
  256. Budapest Spring Festival 2017
  257. MČR 2017 Kouty nad Desnou
  258. Chess Open Graz 2017
  259. Senický jarní šachový festival
  260. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
  261. International Chess Open Graz 2017
  262. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
  263. Memoriál Tomáše Baštince
  264. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  265. Mistrovství světa žen 2017
  266. Extraliga 5. a 6. kolo
  267. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
  268. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
  269. Přebor škol Moravskoslezského kraje
  270. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
  271. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
  272. Talenti proti legendám nerozhodně
  273. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
  274. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
  275. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
  276. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
  277. TALENTI PROTI LEGENDÁM
  278. OPEN PRAHA 2017
  279. Belarus Women Championship 2017
  280. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  281. Šachový prosinec
  282. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
  283. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
  284. Talent roku 2016
  285. Talent Cup 2016
  286. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
  287. MS seniorů 50+ a 65+
  288. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
  289. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
  290. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
  291. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
  292. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
  293. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
  294. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
  295. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
  296. First Saturday GM Nov 2016
  297. MM&S 2016
  298. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
  299. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
  300. FIDE World Cadets Championship 2016
  301. Hráči Interchess v druhé lize
  302. tht Extraliga startuje
  303. Matyáš Marek do extraligy!
  304. První liga družstev mládeže - skupina východ
  305. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
  306. Novoborská šachová Corrida
  307. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
  308. Krajský přebor MKŠS
  309. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
  310. Open Tatry 2016
  311. Školení trenérů
  312. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
  313. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
  314. Interchess provádí nábor dětí
  315. Šachová Olympiáda 2016
  316. Open Havířov 2016
  317. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
  318. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
  319. Olomouc Chess Summer 2016
  320. World Junior Championships U20 - Girls 2016
  321. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
  322. FIDE Open Staré Město 2016
  323. International Chess Tournament Butnoriui – 70
  324. Czech Open Pardubice 2016
  325. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
  326. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
  327. 7. Interchess Cup 2016
  328. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
  329. V4 Youth camp Liptov 2016
  330. Mitropa Cup 2016
  331. Nabídka prázdninových akcí
  332. Šachové turnaje v Mostech
  333. Open Teplice 2016
  334. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
  335. Ocenění našim členům
  336. Dětský pohár 2016
  337. Nový kandidát mistra
  338. Interchess dětský pohár 2016
  339. Orlová 2016
  340. European Individual Women's Chess Championship
  341. Hukvaldské šachování 2016
  342. Orlová & Zalakaros
  343. MČR hráčů do 8 let
  344. Ohlédnutí za koníkem
  345. Mistrovství České republiky do 8 let
  346. Ostravský koník 2016
  347. Ve zkratce
  348. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
  349. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
  350. Poděkování obci Tichá
  351. Mistrovství SR mládeže
  352. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
  353. Extraliga SR
  354. O víkendu končí tht Extraliga ČR
  355. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
  356. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
  357. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
  358. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
  359. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
  360. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
  361. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
  362. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
  363. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
  364. Naši nejmladší nezahálejí!
  365. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
  366. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
  367. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
  368. ECo-C Extraliga
  369. Krajský přebor
  370. Racibórz 2016 OPEN FIDE
  371. Aeroflot Open 2016
  372. Interchess o posledním únorovém víkendu
  373. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
  374. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
  375. International Chess Open Graz 2016
  376. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
  377. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
  378. První únorový víkend ve znamení šachu
  379. Van a Matyáš bojují o IM
  380. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
  381. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
  382. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
  383. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
  384. Naši hráči v Krajském Přeboru
  385. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
  386. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
  387. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  388. Nominace našich talentů na sportovce roku
  389. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
  390. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  391. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
  392. 3. turnaj KP v rapid šachu
  393. Víkendové soutěže
  394. Open Praha 2016
  395. Interchess na přelomu roku
  396. I o Vánocích se hraje
  397. Talentem roku opět Matyáš Marek!
  398. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
  399. MČR v bleskovém šachu 2015
  400. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
  401. Talent Cup 2015
  402. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
  403. London Chess Classic 2015
  404. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
  405. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
  406. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
  407. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
  408. Šachista mimo šachovnici
  409. 2. turnaj KP v rapid šachu
  410. THT EXTRALIGA – listopad
  411. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
  412. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
  413. THT EXTRALIGA 2015/2016
  414. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
  415. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
  416. Hráči Interchess v ligových soutěžích
  417. 1. turnaj KP v rapid šachu
  418. Soutěže družstev mládeže 2015/16
  419. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
  420. ME mládeže 2015 je za námi
  421. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
  422. OPEN Tatry 2015
  423. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
  424. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
  425. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  426. MS juniorů do 20 let
  427. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  428. Členové Interchess na návštěvě ministra
  429. 6. Interchess Cup
  430. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
  431. Open Havířov 2015
  432. Beskidy Cup
  433. MEU Kouty 2015
  434. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
  435. Gens una sumus
  436. Olomouc Chess Summer 2015
  437. O putovní pohár města Jeseník
  438. Vienna Chess Open 2015
  439. FIDE OPEN Staré Město 2015
  440. Open Letní Praha 2015
  441. Senický letní šachový festival 2015
  442. Open Havířov 2015
  443. European Union Youth Chess Championship 2015
  444. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
  445. Další prázdninové aktivity našich hráčů
  446. LŠT Koník 2015
  447. MEU Mureck 2015
  448. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
  449. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
  450. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
  451. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
  452. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
  453. European Youth Team Chess Championship 2015
  454. First Saturday GM July 2015
  455. Minsk Open 2015
  456. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
  457. Štiavnický šachový festival 2015
  458. Přebor města Vsetína 2015
  459. Šachy prázdniny nemají
  460. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
  461. LIPTOV 2015
  462. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
  463. Šachový festival České Budějovice 2015
  464. Mistrovství Ruska 2015
  465. European School Championships 2015
  466. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
  467. International Open Tournament Pula 2015
  468. MČR družstev mladších žáků 2015
  469. Interchess ve školkách
  470. GM Wesley So - GM David Navara
  471. Mitropacup 2015
  472. 9th International Open Tournament Pula 2015
  473. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
  474. Píše se o nás
  475. World’s Youth Stars 2015
  476. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
  477. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
  478. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
  479. Open Orlová 2015 – dohráno
  480. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
  481. Open Čierne 2015
  482. Open Orlová 2015
  483. Mistrovské soutěže na Slovensku
  484. Krátké zprávy
  485. Mladé světové hvězdy
  486. Šachy mimo šachovnici
  487. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
  488. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
  489. Ostravský koník 2015
  490. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
  491. 1. liga - napoprvé 4. místo
  492. O šachové království 2015
  493. O Frymíkův pohár
  494. Bohuslavice open 2015
  495. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
  496. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
  497. Poslední kolo 1. ligy
  498. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
  499. 5. Interchess Cup
  500. Turnaje šachových nadějí 2015
  501. Samir Sahidi získal titul FM
  502. Ve zkratce
  503. Finále MČR škol
  504. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
  505. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
  506. Reykjavik Open
  507. Anička Lhotská v tisku
  508. O šachové království
  509. KP družstev mladších žáků
  510. Slovenská extraliga jde do finále
  511. Ohlédnutí za MČR 2015
  512. Reykjavik Open 2015
  513. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
  514. Van na 1. šachovnici
  515. Grand prix mládeže 2014/2015
  516. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
  517. Šachová Extraliga SK Commander
  518. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
  519. International Chess Open Graz 2015
  520. Memoriál Tomáše Baštince
  521. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
  522. Letný šachový tábor Koník 2015
  523. Senický jarný šachový festival 2015
  524. MČR mládeže 2015
  525. Ve zkratce
  526. 1. liga mládeže
  527. KP škol v šachu
  528. KP středních škol
  529. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
  530. Open Mariánské Lázně 2015
  531. Šachová Extraliga SK Commander
  532. Pěkný vstup do nového roku
  533. Přebor Běloruska
  534. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
  535. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
  536. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
  537. Memoriál Vladimíra Taranu
  538. I na přelomu roku se hraje
  539. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
  540. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
  541. MČR v bleskovém šachu 2014
  542. Talent Cup 2014
  543. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
  544. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
  545. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
  546. Matyáš Marek v extralize dorostu
  547. 1. liga pokračuje dalším kolem
  548. Dvě domácí utkání 1. ligy
  549. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
  550. OP středních škol v šachu 2014
  551. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  552. HD 14 Pražský přebor
  553. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
  554. Ligové aktivity členů Interchess
  555. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
  556. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
  557. Souboj o titul mistra světa 2014
  558. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
  559. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
  560. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
  561. Interchess na letošním MM&S úspěšná
  562. Krajské soustředění mládeže
  563. Skončilo Mistrovství světa juniorů
  564. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
  565. European Youth Chess Championship 2014
  566. 1. liga dorostu
  567. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
  568. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  569. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
  570. Interchess na OPEN Tatry 2014
  571. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
  572. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
  573. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
  574. Open Tatry 2014
  575. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
  576. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
  577. Šachové kurzy pro veřejnost
  578. Ve zkratce
  579. Open Havířov 2014
  580. Trenérské semináře léto 2014
  581. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
  582. Letný šachový tábor Koník 2014
  583. Cracow International Chess Championships
  584. Chess Cup Frýdek-Místek
  585. Czech open Pardubice
  586. 41st Olympiad Tromsø 2014
  587. Robert Demko v Bezměrově třetí
  588. Táňa Bogatková získala titul WFM
  589. Letní aktivity hráčů Interchess
  590. Vítáme nového šachistu
  591. Karviná open 2014
  592. Prázdninové přání
  593. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
  594. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
  595. Mostecká věž 2014
  596. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
  597. Suchy Bór FIDE open 2014
  598. Interchess v Polsku a na Slovensku
  599. Interchess v mateřské škole
  600. MČR družstev mladších žáků
  601. PULA OPEN 2014
  602. ČEZ CHESS TROPHY 2014
  603. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
  604. Nové šachové tituly členů Interchess
  605. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
  606. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
  607. Open Orlová 2014
  608. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
  609. Mitropa Cup 2014
  610. Chess Cup 2014 - Orlová
  611. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
  612. Chess Cup 2014
  613. Ohlédnutí za koníkem
  614. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
  615. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
  616. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
  617. Hráči Interchess ve slovenských ligách
  618. MSR mladších žáků v rapid šachu
  619. Ostravský koník 2014
  620. Martinik open 2014
  621. Turnaje šachových nadějí
  622. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
  623. Mistrovství ČR školních týmů
  624. Majstrovstvá SR mládeže 2014
  625. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
  626. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
  627. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
  628. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
  629. Vydařená příprava v Senici
  630. KP družstev mladších žáků 2014
  631. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
  632. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
  633. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
  634. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
  635. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
  636. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
  637. Aktuality leden 2014
  638. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
  639. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
  640. Interchess Cup 2014
  641. PF 2014
  642. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
  643. Veselé Vánoce
  644. Vánoční kvíz
  645. Mistrovství světa mládeže zahájeno
  646. Pohár hotelu Katowice 2013
  647. Mistrovství světa mládeže 2013
  648. Sněženky lepší machrů
  649. Dlouhodobé soutěže družstev
  650. 2. turnaj KP v rapid šachu
  651. Sněženky a machři 2013
  652. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
  653. Magnus Carlsen novým mistrem světa
  654. Polofinále MČR juniorů 2013
  655. Interchess aktuality
  656. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
  657. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
  658. Úspěšný říjen 2013
  659. Liberec FIDE open 2013
  660. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
  661. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
  662. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
  663. Hukvaldské šachování 2013
  664. ME mládeže 2013 Černá Hora
  665. Novoborská šachová corrida 2013
  666. Interchess a Figurka
  667. Interchess v září 2013
  668. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
  669. Interchess v nových prostorách
  670. MEU ve výsledcích
  671. Ohlédnutí za prázdninami
  672. Robert Demko členem Interchess
  673. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
  674. Napsali o nás
  675. Open Jeseník
  676. Mezinárodní mistrovství Krakova
  677. FIDE open Staré Město
  678. Pardubice, CZECH OPEN 2013
  679. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
  680. Mistrovství Evropy žen 2013
  681. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
  682. Naši šachisté ve zkratce
  683. Štiavnický šachový festival
  684. Se šachovou legendou na Slovensku
  685. Open Karviná 2013
  686. Česko-Slovenská extraliga žen
  687. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
  688. Soustředění s A. Mikhalchishinem
  689. Open Teplice 2013
  690. Mitropa cup 2013
  691. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
  692. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
  693. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
  694. Mezinárodní soustředění
  695. Mistrovství České republiky mužů 2013
  696. FIDE open Orlová
  697. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
  698. KP Orlová
  699. Přestupy
  700. Výsledky našich členů ve zkratce
  701. MČR do osmi let, Vyškov 2013
  702. Ostravský koník 2013
  703. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
  704. Letní šachový tábor
  705. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
  706. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
  707. Štiavnický šachový festival 2013
  708. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
  709. Ostravský koník 2013
  710. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
  711. Velikonoční šachy
  712. 2. Interchess cup je historií
  713. Matyáš Marek zlatý !
  714. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  715. 2. Interchess cup
  716. Malý diamant? Dávid Slivka!
  717. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
  718. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
  719. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
  720. Krajské přebory rapidů
  721. Pozvánka na ples
  722. Rybnik Chess Classic 2013
  723. Open Nový Bor 2013
  724. Leden a únor 2013 ve zkratce
  725. 1. Interchess cup
  726. Open Praha 2013
  727. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
  728. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
  729. Talent Cup 2012
  730. Šachové aktuality
  731. Další fotky z Mariboru
  732. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
  733. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
  734. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
  735. Hukvaldské šachování
  736. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
  737. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
  738. Šachový podzim ve zkratce
  739. Informace
  740. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
  741. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
  742. Soustředění říjen 2012
  743. Logo Interchess
  744. OPEN Tatry 2012
  745. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
  746. MČR mládeže v rapidu 2012
  747. Postupová tabulka ME mládeže 2012
  748. ME mládeže 2012 v Praze
  749. Soustředění srpen 2012
  750. Tréninky v červenci 2012
  751. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
  752. První reprezentantka MŠŠ Interchess
  753. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
  754. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
  755. Petrohrad 2012