Ve zkratce

0008

 • V druhém prosincovém týdnu proběhla úvodní klání přeborů škol v šachu. V okresních kolech barvy Interchess v týmech svých škol hájili A. Zemek, D. Juračák, Š. Stejskal, N. Očko, M. Gřes, M .Fizer, L.Fizerová, Š. Morys, D. Mikesch, D. Očko, R. Demko, Z.Gřesová, R. Berezjuk, V. Bohanesová, O. Havelka, D. Kula a N. Kaňaková.

  Další, tentokrát již krajské kolo proběhne v lednu a všem našim hráčům i jejich týmům, kterým se do něj podařilo postoupit, gratulujeme.

  Výsledky okresních kol: 1. - 5. třída, 6. - 9. třída, střední školy.

 • Nadále pokračuje spolupráce Interchess se ZŠ a MŠ v Trojanovicích, kam zajíždí trénovat naše Táňa Bogatková. Družstvo ZŠ Trojanovice bude po vítězství v novojičínském okresním kole hrát krajské kolo školského přeboru. Fotky trojanovických nadějí v externí fotogalerii.
 • Česká televize ve svých Zprávičkách přináší reportáž z jablunkovského šachového turnaje, kterého se zúčastnila i řada hráčů Interchess. Zhlédnout můžete zde.

Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!

van 2015Poté, co se v loňském roce stal Nguyen Thai Dai Van nejmladším držitelem titulu mezinárodního mistra v historii českého šachu, dokázal jako nejmladší šachista ČR splnit i podmínky, nutné pro udělení titulu mezinárodního velmistra!

Listopadový pokus o zisk poslední, třetí normy ještě Vanovi nevyšel. Na uzavřeném GM turnaji Budapest First Saturday hraném od 4. do 14. 11. měl slabší start a přes skvělý závěr, když čtyři poslední kola vyhrál, se mu už ztrátu dohnat nepodařilo a k zisku normy Vanovi chybělo 0,5 bodu. Van se tak mohl přesvědčit o tom, že poslední krok často bývá ten nejtěžší, vždyť turnaj pro něj dopadl herně relativně úspěšně a zlepšil si i svůj Elo rating.

Reparát Van složil o měsíc později, opět v Budapešti, tentokrát mezi 2. - 12. prosincem. Od prvních kol měl Van všechno pod kontrolou, pětkrát v turnaji zvítězil, uhrál čtyři remízy a kromě GM normy si připsal i 16 bodů na Elo, překročil tak rating 2500 Elo a protože podmínky pro udělení titulu naplnil 2 dny před svými 16. narozeninami, dostává se v historických tabulkách před Davida Navaru, který se velmistrem stal "až" 6 dní před svými 17. narozeninami.

Van si tak nadělil krásný narozeninový dárek, ke kterému mu srdečně gratulujeme a gratulace patří i jeho osobnímu trenéru Sergeji Berezjukovi, který Vana vede od roku 2010.

Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!

0050Natálii Kaňákové se vydařil start na letošním Mistrovství světa juniorů a juniorek v italském Tarvisiu.

Natka startovala jako 43. nasazená hráčka, ale po výborném výkonu především v druhé polovině turnaje nakonec dělila fantastické 6. - 9. místo, když od medaile ji dělilo pouhého 0,5 bodu! Až na pomocné hodnocení devátá si Natálie připisuje na svůj Elo rating neuvěřitelných 117 bodů, o 1 bod překročila i normu WIM a na výsledkové listině tak svěřenkyně trenéra Sergeje Berezjuka za sebou nechala množství titulovaných hráček.

K předvedenému výkonu a výsledku Natálii i jejímu trenérovi gratulujeme!

Extraliga mládeže

sscrFrýdeckomístecká šachová akademie Interchess si v letošním ročníku užívá premiérovou sezónu v nejvyšší soutěži mládežnického šachu České republiky.

Po trochu nervózním prvním kole se hráči hájící naše barvy rychle otřepali z nováčkovského ostychu a začali dokazovat, že extraliga rozhodně není nad jejich síly.

V pátém kole, hraném 25. listopadu ve Starém Městě, se náš tým sešel pod vedením trenéra Sergeje Berezjuka ve složení Ondra Havelka, David Szotkowski, Dominik Očko, Zuzka Gřesová, Robert Demko a Týnka Marková. Průběh zápasu si naši hráči zkušeně pohlídali a bez větších problému slovácký tým porazili 2:4.

Po 5 kolech tak Interchess patří 3. příčka a věříme, že se tým po Novém roce popere o účast v „A“ finále extraligy.

milkeffekt 2

Za organizační a sponzorskou pomoc s účastí v extralize patří náš velký dík panu Jozefu Szotkowkému, poděkování mu patří, stejně jako panu Miroslavu Markovi, i za zajištění dopravy do Starého Města.

Extraliga mládeže. Výsledky.

Extraliga 2017/2018

sscrPodzimní část nejvyšší šachové soutěže družstev ČR je minulostí. Z členů Interchess v letošním ročníku nastupují v nejvyšší soutěži IM Nguyen Thai Dai Van v dresu ŠK města Lysá nad Labem a GM Vladimír Talla v barvách Labortech Ostrava. Úzce spjati s naší šachovou akademií jsou i dlouholetí svěřenci Sergeje Berezjuka GM Tomáš Oral a GM Honza Krejčí startující za Výstaviště Lysá nad Labem, FM Jirka Kočiščák v barvách Labortech Ostrava a dlouhodobý svěřenec Vladimíra Tally IM Tadeáš Kriebel v základní sestavě favorita Extraligy poslední dekády - Novoborského ŠK. V letošním roce v extralize neuvidíme IM Matyáše Marka, který odcestoval na studie do USA.

Dá se předpokládat, že Tadeášův tým, jako obvykle, bude svádět boj o titul, Vladimír Talla, Tomáš Oral, Honza Krejčí a Jirka Kočiščák budou se svými týmy bojovat o medailová umístění a Van by měl být největším trumfem druhého týmu Lysé v záchranářských bojích.

Sledovat můžeme zde. Výsledky.

Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018

0001Jedenáctiletá členka naší šachové akademie Anna Krupnova (Moskva, RUS) dosáhla ke konci letošního roku dvou výrazných výsledků.

Na Přeboru Moskvy klasickým tempem dokázala výborným finišem a celkovým ziskem 7,5 bodu z 9 obsadit 2. místo v kategorii dívek do 13. let, jako jediná v turnaji porazila pozdější vítězku WCM Margaritu Zverevu, a postoupila do finálového turnaje o mistryni Ruska 2018 do 14 let. Interchess tak bude mít zastoupení v mistrovském turnaji takové šachové supervelmoci, jakou Rusko bezesporu je.

První místo Anna obsadila na navazujícím Přeboru Moskvy v rapidu.. Celý turnaj byla v čele tabulky, škoda bylo zaváhání v 6. kole. Přesto po výborném finiši nakonec dělila 1. - 2. místo, lepší pomocné hodnocení znamenalo pro Aničku zlatou medaili, před třetí hráčkou konečného pořadí měla náskok 2 bodů.

K úspěšným vystoupením Anně gratulujeme. Její výkon je o to cennější, že v Moskvě se šachu věnuje obrovské množství mládeže, které se věnují stovky profesionálních trenérů a prosadit se zde vyžaduje opravdu velkou porci šachového umu.

Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou

0050V 10. kole probíhajícího Mistrovství světa juniorů a juniorek v italském Tarvisiu se Natálii Kaňákové podařilo uhrát další normu potřebnou pro udělení titulu mezinárodní ženské mistryně. Natálce v partii se sedmou nasazenou Číňankou Zhu Jiner stačila remíza, ale netaktizovala a v partii zvítězila!

Nyní je již jen otázkou času, kdy Natálii bude titul Mezinárodní šachovou federací oficiálně udělen.

Úspěšné hráčce i jejímu trenéru Sergeji Berezjukovi srdečně gratulujeme!

Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu

0010Ve Středisku volného času Korunka v Ostravě proběhlo v pátek 17. listopadu první Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže. Pořadatelem turnaje byla ve spolupráci se SVČ Korunka Šachová akademie Ostrava, kterou letos založil náš trenér Vladimír Talla. Vladimír byl také ředitelem mistrovství.

Přestože pořadatelé organizovali tak velký turnaj poprvé, dá se říct, že odvedli skvělou práci. O účastníky i jejich doprovod bylo vzorně postaráno, hrálo se ve vzdušné hrací místnosti, děti obdržely účastnické odznaky, zajištěn byl oběd, svačinka i pitný režim, hráči, kteří dohrávali dřív měli vyplněn volný čas.

V takových podmínkách se hraje dobře a výsledky našich hráčů to potvrzují.

V kategotii do 8 let stál na bedně a stříbrnou medaili si odvezl Toník Zemek, v kategorii dívek do 10 let vybojovala bronz Vanesa Filipová. Nejvíce se ale dařilo našim hráčům v kategorii do 14 let. První místo patřilo Davidu Szotkowskému, třetí příčka Robertu Demkovi Nejlepší hráčkou do 14 let byla vyhlášena naše Kristýna Marková.

Svěřenci Vladimíra Tally Ladislav Kopec (TJ Ostrava) v H14 obsadil druhé místo, stejně jako Filip Neumann (Slavia Orlová) v H16.

V rolích rozhodčích jsme mohli spatřit členy Interchess Kláru Zemkovou, Rosťu Berezjuka a Dominika Kulu, kteří pod vedením hlavního rozhodčího Rastislava Diviaka ze Senice přispěli k bezproblémovému průběhu turnaje.

Všem našim hráčům děkujeme za účast a snahu, rodičům dětí za podporu. Medailistům přidáváme naši gratulaci.

Organizátorům patří velké poděkování za jeden z nejlepších turnajů v ČR, jakého jsme se zatím účastnili.

Výsledkový servis, fotky z turnaje.

Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017

korunkaV pátek 17. 11. 2017 proběhne v Ostravě Mariánských Horách ve Středisku volného času Korunka premiérové první Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017.

Doposud je přihlášeno téměř 100 hráčů z oddílů celého kraje. Bude se hrát v pěti kategoriích do 8, 10, 12, 14 a 18 let. Startovní listiny zde.

Výprava Interchess bude čítat 12 hráčů. V kategorii do 8 let budou hrát Zdeněk Tauš, Antonín Zemek, Nikolas Očko, Adam Jurtík a Jakub Záveský. V kategorii do 10 let nastoupí David Juračák, Vanesa Filipová, Ondřej Chromiak a Šimon Stejskal. Kategorii do 14 let si zahrají David Szotkowski, Robert Demko a Jan Micza. Vedoucím výpravy bude Táňa Bogatková.

Ředitelem turnaje je náš trenér Vladimír Talla, který letos začátkem roku založil v Ostravě Šachovou akademii Ostrava, která je společně se SVČ Korunka pořadatelem mistrovství.

Hlavní rozhodčí turnaje bude náš dlouholetý spolupracovník mezinárodní rozhodčí Rastislav Diviak ze Senice, na postech pomocných rozhodčích mu budou asistovat členové Interchess Klára Zemková, Rostislav Berezjuk a Dominik Kula.

V každé kategorii je připraveno šest hodnotných cen pro celkové pořadí i pro pořadí dívek.

Celé naší výpravě přejeme v turnaji mnoho zdaru.

VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski

vladislavDo slezské Vladislavi na území dnešního Polska vyrazila výprava osmi hráčů Interchess vedená trenérkou Táňou Bogatkovou a dalšími členy doprovodu.

Turnaj rozdělený do třech věkových kategorií se odehrál o víkendu 11. - 12. listopadu a hráči naší šachové akademie se jej zúčastnili již podruhé.

V kategorii A, která byla vypsána pro nejmladší šachové naděje, jsme měli zastoupení nejpočetnější. V turnaji hraném na 7 kol tempem 1 hodina na partii nastoupili Tonda Zemek, David Juračák, Nikolas Očko a Adam Jurtík. Nejlépe se vedlo Tondovi Zemkovi, který skončil v konkurenci 40 dětí z Polska, Slovenska a České republiky na výborném třetím místě. David Juračák byl sedmý, Nikolas Očko devatenáctý a Adam Jurtík šestadvacátý. Tondovi patří naše gratulace a všem jmenovaným poděkování a pochvala za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis.

V turnaji B, kde hráli šachisté narození v letech 2003 – 2007, se z členů naší výpravy nejlépe umístil Míša Gřes, desátý z 39 účastníků. Michalovi se vydařil zejména závěr turnaje, ten naopak nevyšel Daliboru Mikeschovi, který turnaj parádně rozehrál, ale pak mu došel dech a bylo z toho 17. místo.

Výsledkový servis.

V kategorii C jsme získali tři medaile, z toho hned dvě si na krk pověsila Klára Zemková – stříbro za celkové druhé místo a zlato pro nejlepší ženu. Sbírku doplnil bronzem Robert Demko. Oběma patří naše gratulace, přestože výsledek mohl být ještě výraznější, nebýt zbytečných ztrát v jasně lepších pozicích.

Výsledkový servis.

Turnaj proběhl v přátelské, dobrosrdečné atmosféře ve vkusné hrací místnosti, výpravě se líbil i hotel, kde byla ubytována. Organizátorům patří naše poděkování, stejně tak rodičům dětí za spolupráci a pomoc.

Fotografie z turnaje.

Budapest First Saturday

van 20154. - 14. listopadu 2017 startuje IM Nguyen Thai Dai Van na uzavřeném GM turnaji Budapest First Saturday.

Van bude bojovat o třetí a poslední normu potřebnou pro udělení titulu mezinárodního velmistra.

Vanovi přejeme před prosincovou oslavou jeho 16. narozenin naplnění všech norem a tedy i zisk titulu GM.

Výsledkový servis.

Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20

sscrV Krušných horách, pod úpatím Klínovce v obci Kovářská bude od 12. do 18. listopadu sehráno MČR dívek do 18 a 20 let a zároveň polofinále MČR juniorů a dorostenců.

Pod trenérským vedením Sergeje Berezjuka a Honzy Macičeka v polofinále nastoupí z našich šachistů Ondřej Havelka, Dominik Očko, Štěpán Hrbek a Marek Fizer, finálových bojů MČR dívek se zůčastní Zuzana Gřesová a Lucie Fizerová.

Pro mladší z hráčů je účast na tomto prestižním klání spíše kvalitním tréninkem a sběrem zkušeností z vrcholných partií, Ondra ale určitě není bez šancí na postup do finále a Zuzka by mohla promluvit do bojů o medaile.

Věříme, že naši hráči projeví, jako už nejednou, bojovná srdce a odvedou co nejlepší výkon. Přejeme jim k tomu hodně štěstí.

Web pořadatele, nasazení a výsledky.

FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017

tarvisi-logo-wjcc2017V severoitalském Tarvisiu proběhne od 12. do 26. listopadu 2017 Mistrovství světa juniorů a juniorek.

Barvy Interchess bude na šampionátu hájit WIM Anna Styazhkina, reprezentantka Ruska a reprezentantka České republiky WFM Natálie Kaňáková.

Obě hráčky budou nasazeny v první polovině startovního pole kategorie dívek, Anna jako 17., Natálie 34. z celkem 92 startujících.

Anna vlastní už několik titulů a medailí z MS a ME z minulých let a věříme že bude bojovat o pódium. Natálie bude v obrovské konkurenci, ve které se více než 2/3 hráček pyšní mezinárodními tituly, bojovat o co nejlepší umístění a zbývající normu WIM.

Natálii pomocí prostředků informačních technologií trenérsky na dálku povede Sergej Berezjuk.

Oběma přejeme co největší herní pohodu a šťastnou ruku při plnění svých výkonnostních cílů.

Web šampionátu, nasazení a výsledky.

Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017

0001V Harrachově bylo v sobotu 28. října slavnostně zakončeno Mistrovství Čech mládeže. Zajímavým výsledkem z pohledu Interchess je vítězství a mistrovský titul Aničky Lhotské v kategorii dívek do 14 let s výsledkem 5 bodů z 9. Aničce gratulujeme k výbornému výsledku.

Výsledkový servis, web pořadatele.

Ve dnech 24. - 29. října proběhlo v Koutech nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže, na kterém byla ve hře i postupová umístění, zaručující účast na jarním mistrovství republiky. Naše početná výprava zaznamenala řadu dobrých výsledků.

Pod vedením Sergeje Berezjuka, Vladimíra Tally, Táňi Bogatkové, Rostislava Berezjuka a Honzy Macíčka se na šampionátu předvedli David Szotkowski, Robert Demko, Kristýna Marková, Marek Fizer, Dalibor Mikesch, Jan Micza, Vinh Nguyen Thai Dai, Lucie Fizerová, Michal Gřes, David Juračák, Zdeněk Tauš, Vanesa Filipová, Antonín Zemek a Nikolas Očko, dále Filip Neumann (SK Slavia Orlová), sourozenci Ivanovi (ŠK Duras BVK) a Miroslav Krupa (SVK).

Zastavme se u výsledků jednotlivých hráčů. Opravdu velice potěšující je výkon našich nejmladších. V kategorii U10 se představilo 5 našich nadějí. Někteří z nich mají před sebou dokonce ještě několik startů v této věkové kategorii v následujících letech, přesto se už teď prezentují kvalitní hrou. Nejlepšího výsledku dosáhl David Juračák, který získal stříbrnou medaili. Dlouho se pohyboval na 1. pozici a až prohra v posledním kole jej odsunula na druhé místo. Do posledních chvil turnaje bojovali Toník Zemek a Zdeněk Tauš. Po výhře v posledním kole se oba posunuli na postupové pozice - Toník na 8. místo, Zdeněk obsadil místo o příčku níže. Vanesa Filipová získala 5 bodů a skončila 27, Nikolas Očko měl po 4. kole 3 body a zdálo se, že bude bojovat o postup. Bohužel nezvládl druhu polovinu turnaje a z posledních 5 kol uhrál jenom 1,5 bodu, celkem 4,5 a to stačilo na 34. místo.

V kategorii U12 nás prezentoval pouze jeden člen - Michal Gřes. Michal předváděl stabilní výsledky. Postup mu unikl až v posledním kole po prohře na čas v naprosto vyhrané pozici. Je to určitě škoda, ale Michal se snažil a hrál dobře, má růstový potenciál, dávající perspektivu do jeho další šachové kariéry.

Nejlepší výkon v kategorii U14 z našich svěřenců předvedl Filip Neumann (SK Slavia Orlová), který vybojoval bronzovou medaili a připsal si 25 bodů na své Elo. Nguyen Thai Dai Vinh obsadil 12. místo a postup mu stejně jako Michalovi utekl až v posledním kole. Vinh patřil jako 3. nasazený hráč k favoritům a jeho umístění je tak spíše zklamáním. Zazářila naopak Lucka Fizerová, nasbírala 5,5 bodu a obsadila mezi čtrnáctiletými dívkami vynikající druhé místo, Saša Ivanov (ŠK Duras BVK) uhrál 3 body.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii nejstarších hráčů do 16 let. S 6,5 body si postup z krásného 5. místa zajistil Robert Demko, který prošel turnajem bez porážky a v posledním kole bojoval o medaili, ale uhraná remíza bohužel nestačila.

David Szotkowski bojoval do konce, vyhrál 2 poslední partie, stačilo to ale pouze na 12. místo, když bodově dělil 6. – 12. příčku. Pomocné hodnocení ale stálo proti němu.

Velký výkonností skok předvedl Dalibor Mikesch, který dokázal potrápit několik favoritů a připsal si téměř 100 bodů na své Elo. Dalibor také bojoval do posledního okamžiku o postup, ale ke konci se už u Dalibora projevila únava z náročného průběhu turnaje.

Kristýna Marková dokázala ukořistit pro Interchess jedinou letošní zlatou medaili. Týnka s 5 body předstihla všechny své konkurentky a v dívčí kategorii do 16 let zvítězila.

Devítiletý Marek Fizer má zajištěn přímý postup na MČR 2018 a proto si zahrál tréninkový turnaj s podstatně staršími hráči. Marek statečně bojoval a se 4,5 body obsadil 37. místo.

Solidní výkon předvedl Mikhail Ivanov (ŠK Duras BVK), který odehrál několik velice dobrých partií a na své Elo si připsal skoro 100 bodů, Honza Micza ukořistil 2,5 bodu.

 Ve Fide Openu předváděl stabilní výsledky náš slovenský svěřenec Miroslav Krupa. Mirko s 5,5 body obsadil 9. místo. 

Celý turnaj se po organizační stránce obešel bez větších problémů, za což musíme organizátorům z Orlové poděkovat. Postupujícím a medailistům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na MČR 2018. Všem svěřencům i rodičům děkujeme za velkou snahu a těšíme se na nové šachové boje na MČR 2018!

Výsledkový servis, web pořadatele.

Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017

sergej tatry 2017V termínu 8. - 15. října se v Tatranské Lomnici konal tradiční šachový turnaj Open Tatry. V turnaji pod vedením Sergeje Berezjuka nastoupili i naši svěřenci Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Filip Neumann (SK Slavia Orlová), Jakub Šošovička (SVK) a Martin Šandor (SVK).

IM Sergej Berezjuk po děsivém začátku (0,5 bodu po 2. kole) potvrdil své vysoké šachové kvality a bojovou morálku, nasbíral z následujících 7 kol 6,5 bodu a nakonec dělil se 7 body 2. - 4. místo. Slabší pomocné hodnocení nakonec znamenalo bramborovou medaili.

Pěkné šachy a výsledek předvedl Kubko Šošovička. Uhrál 5,5 bodu, získal 89 bodů na Elo a obsadil krásnou 31. příčku. Také Filip Neumann odehrál dobrý turnaj. Filip vybojoval 4,5 bodu a získal solidních 55 bodů na Elo. Zuzce Gřesové se turnaj moc nepovedl, přestože získala stejnou porci bodů jako Filip, ztratila 42 bodů Ela. Martin Šandor podával stabilní výkony, proti slabším hráčům bodoval, se silnějšími hráči většinou prohrál. Michal Gřes odehrál pohodový turnaj, ve kterém vybojoval 3,5 bodu a výrazně si zlepšil své Elo, když si jej navýšil o 81 bodů.

Krásný týden v prostředí nádherných Tater byl pro naše hráče nejen plný šachů, ale také každodenních túr pod přísným dozorem horského vůdce Sergeje Berezjuka. Tato intenzivní fyzická i herní příprava určitě pomůže našim hráčům na dalších šachových turnajích.

Za výborné organizační zvládnutí báječného turnaje patří poděkování pořadatelům, za bezproblémový průběh pak i hlavnímu rozhodčímu turnaje, místopředsedu slovenské Interchess IA Rostislavu Diviakovi.

Více o turnaji na stránkách SŠZ, obrázky v turnajové fotogalerii.

Výsledkový servis.

Další články...

 1. European Team Chess Championship 2017
 2. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 3. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 4. Začala ligová sezóna
 5. OPEN Tatry 2017
 6. Extraliga dorostu
 7. KP mládeže v praktickém šachu
 8. Mitropa Cup 2017
 9. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 10. World Cadets Chess Championship 2017
 11. Ohlédnutí za letními prázdninami
 12. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 13. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 14. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 15. European Youth Chess Championship 2017
 16. Open Havířov 2017
 17. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 18. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 19. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 20. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 21. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 22. Štiavnický šachový festival 2017
 23. Letní aktivity členů Interchess
 24. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 25. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 26. Nabídka letních prázdninových akcí
 27. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 28. Teplice Open
 29. FIDE World Team Championships
 30. Dětský pohár 2017
 31. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 32. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 33. Hukvaldské šachování 2017
 34. OPEN Orlová 2017
 35. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 36. Ostravský koník z pohledu Interchess
 37. Záhoracký šachový festival
 38. Ostravský koník 2017
 39. Interchess míří do extraligy!
 40. Mistrovství SR mládeže
 41. Šachové velikonoce Interchess
 42. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 43. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 44. GRENKE Chess Open 2017
 45. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 46. O Frymíkův pohár
 47. Open Petřvald 2017
 48. Finále extraligy hostí Brno
 49. Budapest Spring Festival 2017
 50. Finále krajského přeboru v rapidu
 51. 2017 U.S. Championship
 52. Mistrovství ČR mládeže 2017
 53. Budapest Spring Festival 2017
 54. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 55. Chess Open Graz 2017
 56. Senický jarní šachový festival
 57. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 58. International Chess Open Graz 2017
 59. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 60. Memoriál Tomáše Baštince
 61. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 62. Mistrovství světa žen 2017
 63. Extraliga 5. a 6. kolo
 64. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 65. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 66. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 67. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 68. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 69. Talenti proti legendám nerozhodně
 70. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 71. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 72. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 73. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 74. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 75. OPEN PRAHA 2017
 76. Belarus Women Championship 2017
 77. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 78. Šachový prosinec
 79. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 80. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 81. Talent roku 2016
 82. Talent Cup 2016
 83. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 84. MS seniorů 50+ a 65+
 85. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 86. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 87. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 88. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 89. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 90. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 91. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 92. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 93. First Saturday GM Nov 2016
 94. MM&S 2016
 95. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 96. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 97. FIDE World Cadets Championship 2016
 98. Hráči Interchess v druhé lize
 99. tht Extraliga startuje
 100. Matyáš Marek do extraligy!
 101. První liga družstev mládeže - skupina východ
 102. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 103. Novoborská šachová Corrida
 104. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 105. Krajský přebor MKŠS
 106. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 107. Open Tatry 2016
 108. Školení trenérů
 109. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 110. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 111. Interchess provádí nábor dětí
 112. Šachová Olympiáda 2016
 113. Open Havířov 2016
 114. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 115. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 116. Olomouc Chess Summer 2016
 117. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 118. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 119. FIDE Open Staré Město 2016
 120. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 121. Czech Open Pardubice 2016
 122. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 123. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 124. 7. Interchess Cup 2016
 125. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 126. V4 Youth camp Liptov 2016
 127. Mitropa Cup 2016
 128. Nabídka prázdninových akcí
 129. Šachové turnaje v Mostech
 130. Open Teplice 2016
 131. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 132. Ocenění našim členům
 133. Dětský pohár 2016
 134. Nový kandidát mistra
 135. Interchess dětský pohár 2016
 136. Orlová 2016
 137. European Individual Women's Chess Championship
 138. Hukvaldské šachování 2016
 139. Orlová & Zalakaros
 140. MČR hráčů do 8 let
 141. Ohlédnutí za koníkem
 142. Mistrovství České republiky do 8 let
 143. Ostravský koník 2016
 144. Ve zkratce
 145. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 146. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 147. Poděkování obci Tichá
 148. Mistrovství SR mládeže
 149. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 150. Extraliga SR
 151. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 152. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 153. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 154. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 155. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 156. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 157. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 158. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 159. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 160. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 161. Naši nejmladší nezahálejí!
 162. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 163. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 164. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 165. ECo-C Extraliga
 166. Krajský přebor
 167. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 168. Aeroflot Open 2016
 169. Interchess o posledním únorovém víkendu
 170. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 171. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 172. International Chess Open Graz 2016
 173. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 174. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 175. První únorový víkend ve znamení šachu
 176. Van a Matyáš bojují o IM
 177. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 178. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 179. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 180. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 181. Naši hráči v Krajském Přeboru
 182. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 183. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 184. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 185. Nominace našich talentů na sportovce roku
 186. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 187. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 188. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 189. 3. turnaj KP v rapid šachu
 190. Víkendové soutěže
 191. Open Praha 2016
 192. Interchess na přelomu roku
 193. I o Vánocích se hraje
 194. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 195. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 196. MČR v bleskovém šachu 2015
 197. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 198. Talent Cup 2015
 199. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 200. London Chess Classic 2015
 201. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 202. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 203. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 204. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 205. Šachista mimo šachovnici
 206. 2. turnaj KP v rapid šachu
 207. THT EXTRALIGA – listopad
 208. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 209. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 210. THT EXTRALIGA 2015/2016
 211. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 212. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 213. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 214. 1. turnaj KP v rapid šachu
 215. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 216. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 217. ME mládeže 2015 je za námi
 218. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 219. OPEN Tatry 2015
 220. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 221. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 222. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 223. MS juniorů do 20 let
 224. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 225. Členové Interchess na návštěvě ministra
 226. 6. Interchess Cup
 227. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 228. Open Havířov 2015
 229. Beskidy Cup
 230. MEU Kouty 2015
 231. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 232. Gens una sumus
 233. Olomouc Chess Summer 2015
 234. O putovní pohár města Jeseník
 235. Vienna Chess Open 2015
 236. FIDE OPEN Staré Město 2015
 237. Open Letní Praha 2015
 238. Senický letní šachový festival 2015
 239. Open Havířov 2015
 240. European Union Youth Chess Championship 2015
 241. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 242. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 243. LŠT Koník 2015
 244. MEU Mureck 2015
 245. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 246. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 247. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 248. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 249. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 250. European Youth Team Chess Championship 2015
 251. First Saturday GM July 2015
 252. Minsk Open 2015
 253. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 254. Štiavnický šachový festival 2015
 255. Přebor města Vsetína 2015
 256. Šachy prázdniny nemají
 257. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 258. LIPTOV 2015
 259. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 260. Šachový festival České Budějovice 2015
 261. Mistrovství Ruska 2015
 262. European School Championships 2015
 263. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 264. International Open Tournament Pula 2015
 265. MČR družstev mladších žáků 2015
 266. Interchess ve školkách
 267. GM Wesley So - GM David Navara
 268. Mitropacup 2015
 269. 9th International Open Tournament Pula 2015
 270. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 271. Píše se o nás
 272. World’s Youth Stars 2015
 273. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 274. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 275. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 276. Open Orlová 2015 – dohráno
 277. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 278. Open Čierne 2015
 279. Open Orlová 2015
 280. Mistrovské soutěže na Slovensku
 281. Krátké zprávy
 282. Mladé světové hvězdy
 283. Šachy mimo šachovnici
 284. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 285. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 286. Ostravský koník 2015
 287. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 288. 1. liga - napoprvé 4. místo
 289. O šachové království 2015
 290. O Frymíkův pohár
 291. Bohuslavice open 2015
 292. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 293. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 294. Poslední kolo 1. ligy
 295. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 296. 5. Interchess Cup
 297. Turnaje šachových nadějí 2015
 298. Samir Sahidi získal titul FM
 299. Ve zkratce
 300. Finále MČR škol
 301. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 302. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 303. Reykjavik Open
 304. Anička Lhotská v tisku
 305. O šachové království
 306. KP družstev mladších žáků
 307. Slovenská extraliga jde do finále
 308. Ohlédnutí za MČR 2015
 309. Reykjavik Open 2015
 310. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 311. Van na 1. šachovnici
 312. Grand prix mládeže 2014/2015
 313. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 314. Šachová Extraliga SK Commander
 315. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 316. International Chess Open Graz 2015
 317. Memoriál Tomáše Baštince
 318. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 319. Letný šachový tábor Koník 2015
 320. Senický jarný šachový festival 2015
 321. MČR mládeže 2015
 322. Ve zkratce
 323. 1. liga mládeže
 324. KP škol v šachu
 325. KP středních škol
 326. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 327. Open Mariánské Lázně 2015
 328. Šachová Extraliga SK Commander
 329. Pěkný vstup do nového roku
 330. Přebor Běloruska
 331. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 332. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 333. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 334. Memoriál Vladimíra Taranu
 335. I na přelomu roku se hraje
 336. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 337. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 338. MČR v bleskovém šachu 2014
 339. Talent Cup 2014
 340. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 341. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 342. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 343. Matyáš Marek v extralize dorostu
 344. 1. liga pokračuje dalším kolem
 345. Dvě domácí utkání 1. ligy
 346. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 347. OP středních škol v šachu 2014
 348. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 349. HD 14 Pražský přebor
 350. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 351. Ligové aktivity členů Interchess
 352. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 353. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 354. Souboj o titul mistra světa 2014
 355. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 356. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 357. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 358. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 359. Krajské soustředění mládeže
 360. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 361. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 362. European Youth Chess Championship 2014
 363. 1. liga dorostu
 364. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 365. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 366. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 367. Interchess na OPEN Tatry 2014
 368. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 369. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 370. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 371. Open Tatry 2014
 372. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 373. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 374. Šachové kurzy pro veřejnost
 375. Ve zkratce
 376. Open Havířov 2014
 377. Trenérské semináře léto 2014
 378. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 379. Letný šachový tábor Koník 2014
 380. Cracow International Chess Championships
 381. Chess Cup Frýdek-Místek
 382. Czech open Pardubice
 383. 41st Olympiad Tromsø 2014
 384. Robert Demko v Bezměrově třetí
 385. Táňa Bogatková získala titul WFM
 386. Letní aktivity hráčů Interchess
 387. Vítáme nového šachistu
 388. Karviná open 2014
 389. Prázdninové přání
 390. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 391. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 392. Mostecká věž 2014
 393. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 394. Suchy Bór FIDE open 2014
 395. Interchess v Polsku a na Slovensku
 396. Interchess v mateřské škole
 397. MČR družstev mladších žáků
 398. PULA OPEN 2014
 399. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 400. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 401. Nové šachové tituly členů Interchess
 402. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 403. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 404. Open Orlová 2014
 405. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 406. Mitropa Cup 2014
 407. Chess Cup 2014 - Orlová
 408. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 409. Chess Cup 2014
 410. Ohlédnutí za koníkem
 411. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 412. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 413. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 414. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 415. MSR mladších žáků v rapid šachu
 416. Ostravský koník 2014
 417. Martinik open 2014
 418. Turnaje šachových nadějí
 419. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 420. Mistrovství ČR školních týmů
 421. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 422. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 423. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 424. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 425. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 426. Vydařená příprava v Senici
 427. KP družstev mladších žáků 2014
 428. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 429. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 430. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 431. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 432. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 433. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 434. Aktuality leden 2014
 435. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 436. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 437. Interchess Cup 2014
 438. PF 2014
 439. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 440. Veselé Vánoce
 441. Vánoční kvíz
 442. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 443. Pohár hotelu Katowice 2013
 444. Mistrovství světa mládeže 2013
 445. Sněženky lepší machrů
 446. Dlouhodobé soutěže družstev
 447. 2. turnaj KP v rapid šachu
 448. Sněženky a machři 2013
 449. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 450. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 451. Polofinále MČR juniorů 2013
 452. Interchess aktuality
 453. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 454. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 455. Úspěšný říjen 2013
 456. Liberec FIDE open 2013
 457. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 458. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 459. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 460. Hukvaldské šachování 2013
 461. ME mládeže 2013 Černá Hora
 462. Novoborská šachová corrida 2013
 463. Interchess a Figurka
 464. Interchess v září 2013
 465. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 466. Interchess v nových prostorách
 467. MEU ve výsledcích
 468. Ohlédnutí za prázdninami
 469. Robert Demko členem Interchess
 470. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 471. Napsali o nás
 472. Open Jeseník
 473. Mezinárodní mistrovství Krakova
 474. FIDE open Staré Město
 475. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 476. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 477. Mistrovství Evropy žen 2013
 478. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 479. Naši šachisté ve zkratce
 480. Štiavnický šachový festival
 481. Se šachovou legendou na Slovensku
 482. Open Karviná 2013
 483. Česko-Slovenská extraliga žen
 484. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 485. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 486. Open Teplice 2013
 487. Mitropa cup 2013
 488. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 489. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 490. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 491. Mezinárodní soustředění
 492. Mistrovství České republiky mužů 2013
 493. FIDE open Orlová
 494. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 495. KP Orlová
 496. Přestupy
 497. Výsledky našich členů ve zkratce
 498. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 499. Ostravský koník 2013
 500. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 501. Letní šachový tábor
 502. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 503. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 504. Štiavnický šachový festival 2013
 505. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 506. Ostravský koník 2013
 507. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 508. Velikonoční šachy
 509. 2. Interchess cup je historií
 510. Matyáš Marek zlatý !
 511. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 512. 2. Interchess cup
 513. Malý diamant? Dávid Slivka!
 514. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 515. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 516. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 517. Krajské přebory rapidů
 518. Pozvánka na ples
 519. Rybnik Chess Classic 2013
 520. Open Nový Bor 2013
 521. Leden a únor 2013 ve zkratce
 522. 1. Interchess cup
 523. Open Praha 2013
 524. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 525. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 526. Talent Cup 2012
 527. Šachové aktuality
 528. Další fotky z Mariboru
 529. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 530. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 531. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 532. Hukvaldské šachování
 533. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 534. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 535. Šachový podzim ve zkratce
 536. Informace
 537. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 538. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 539. Soustředění říjen 2012
 540. Logo Interchess
 541. OPEN Tatry 2012
 542. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 543. MČR mládeže v rapidu 2012
 544. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 545. ME mládeže 2012 v Praze
 546. Soustředění srpen 2012
 547. Tréninky v červenci 2012
 548. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 549. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 550. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 551. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 552. Petrohrad 2012