Czech Open Pardubice 2016

czech open 2016

 

 

22. respektive 23. července se v rámci Mezinárodního festivalu šachu a her rozehrají první kola hlavních šachových turnajů největšího šachového podniku v ČR.

Příznivce Interchess  budou v Pardubicích nejvíce zajímat výkony bratrů Vana, Vinha a Viho Nguyen Thai Dai. V Pardubicích si zahraje i externí spolupracovník naší šachové školy GM Andrej Kovalev, který v roce 2005 turnaj vyhrál.

Zastoupena v Pardubicích bude i slovenská skupina Interchess.

Festivalový web, výsledky a partie, on-line.

World Youth U-16 Chess Olympiad 2016

wycpopradTrenér naší šachové školy GM Vladimír Talla povede reprezentaci České republiky na letošní šachové olympiádě, která se za účasti šachových družstev z celého světa uskuteční v termínu 21. 7. – 29. 7. 2016 v Popradu.

Interchess bude mít na olympiádě bohaté zastoupení především v hráčích slovenské skupiny Interchess.

Turnajový web, losování, výsledky.

Šachový festival mládeže Bezměrov 2016

postoupky3. ročník šachového festivalu mládeže pořádaného šachovým oddílem TJ Sokol Postoupky v Bezměrově nedaleko Kroměříže probíhá letos v termínu 20. - 24. července.

A FIDE openu U13 se účastní i hráč Interchess, teprve šestiletý Zdeněk Tauš.

Zdeňkovi držíme palce a sledovat jej můžeme na stránkách nasazení a výsledků.

7. Interchess Cup 2016

7.icup V termínu 13. – 20. července 2016 uspořádá Mezinárodní šachová škola Interchess s podporou Moravskoslezského kraje v Národním domě ve Frýdku – Místku šachový festival 7. Interchess Cup 2016.

A turnaj bude uzavřeným turnajem o normy IM, WGM a WIM.

Průběžná startovní listina.

B turnaj proběhne jako uzavřený turnaj pro děti s průměrným ratingem kolem 1800 převážně ročníků 2003-2005 bez zápočtu na FIDE rating.

7. Interchess cup 2016 je koncipován jako přípravný turnaj pro Mistrovství Evropy mládeže 2016, které proběhne letos v srpnu v Praze za hojné účasti hráčů Interchess.ms kraj logo

European Youth U18 Team Chess Championship 2016

ecu logoV slovinském městě Celje probíhá sedmikolové Mistrovství Evropy družstev hráčů do 18 let. Od 10. do 16. července se mezi dvanáctkou týmů bude snažit uspět i reprezentační výběr České republiky, v jehož sestavě figuruje na druhé šachovnici náš hráč Matyáš Marek.

Matyáši a celému reprezentačnímu týmu přejeme hodně štěstí a sledovat jej můžeme on-line, na stránkách nasazení a výsledků i na turnajovém webu.

V4 Youth camp Liptov 2016

v4-liptovV kongresovém centru hotelu Holiday Village probíhá za účasti hráčů české i slovenské skupiny Interchess pod vedením trenérů Táni Bogatkové a Sergeje Berezjuka od 21. do 26. června mezinárodní šachový festival mládeže. Zúčastnění hráči si změří síly nejen mezi sebou, ale i s šachisty z Šachové školy Borisa Spasského ze Sankt Peterburgu ve 3 turnajích – soutěži čtyřčlenných družstev, jednotlivců U15 a jednotlivců U11.

Součástí tábora je i doprovodný program: seminář trenérů, organizátorů a rodičů, živé šachy na náměstí Liptovského Mikuláše a návštěva do Aquaparku Tatralandia.

Za podporu děkujeme Moravskoslezskému kraji.ms kraj logo

Nasazení a výsledky turnajů, on-line, web tábora.

Mitropa Cup 2016

sscrLetošní ročník tradičního Mitropa Cupu probíhá od 19. do 27. června v Praze a za "B tým" České republiky, který nastoupí v roli černého koně turnaje, nastoupí i dva naši hráči, teprve čtrnáctiletý Nguyen Thai Dai Van a šestnáctiletý Matyáš Marek.

Klukům přejeme mnoho šťastných tahů při reprezentaci republiky v konkurenci týmů z deseti evropských států.

Nasazení a výsledky, web turnaje, on-line.

Nabídka prázdninových akcí

iKonec školního roku se blíží, brzy tady budou dětmi tolik očekávané prázdniny, ale to neznamená, že prázdniny budou mít i šachy. Naopak, volné dny dávají možnost hráčům intenzivně potrénovat před blížícími se vrcholy sezóny – srpnovým ME v Praze, zářijovým MS mládeže v Rusku a říjnovým MS do 12 let v Gruzii a zúčastnit se i akcí, na které ve školním roce není prostor. MŠŠ Interchess proto přichází s nabídkou prázdninových aktivit. Najdete ji na našem webu v sekci "Plánované akce" a nyní přinášíme i přehlednou tabulku s termíny tréninků a turnajů i s případným trenérským zajištěním. Propozice k turnajům naleznete v sekci "Ke stažení".

V případě zájmu kontaktujte naše trenéry, podrobnosti účasti domluvíme individuálně.

Šachové turnaje v Mostech

mosty vezŠachový oddíl TJ Sokol Mosty uspořádal dva zdařilé turnaje. Pro školní děti z České republiky, Polska a Slovenska to byl ve středu 8. června 12. ročník turnaje Mostecká věžička, kde vavříny sbírali i hráči naší Interchess. Kompletně naše šachová škola obsadila stupně vítězů v kategorii 6. a 7. tříd, když zlato si odvezl David Szotkowski, 2. místo Dominik Očko a 3. byl Dávid Slivka (Čadca). Vítězem kategorie 8. a 9. tříd se stal další hráč Interchess Jakub Ochmyt.

V sobotu 11. června potom v Mostech proběhl patnáctý ročník turnaje Mostecká věž, který byl zároveň závěrečným podnikem letošního ročníku GRAND PRIX ČR v rapid šachu.

V turnaji startovalo 105 šachistů z České republiky, Polska a Slovenska a mezi nimi byli samozřejmě i hráči naší šachové školy: Sergej Berezjuk, Dominik Očko, David Szotkowski, Kristýna Marková, Vendula Bohanesová, Dávid Slivka (Čadca) a Miroslav Marek.

Nejvíce cen z našich hráčů posbíral Dávid Slivka, který uhrál 5 bodů z devíti a odvezl si za ně vítězství v kategorii do 15 let, cenu za nejlepšího hráče s Elo do 1600 a 5. místo do 20 let. Pěkného výsledku dosáhl i Dominik Očko, bronzový mezi patnáctiletými.

Naše poděkování patří pořadatelům povedeného turnaje s pěkným cenovým fondem.

Celkové výsledky, web pořadatele, fotky z turnaje.

Open Teplice 2016

tepliceopen2016V terminu 11. - 19. června probíhá v Teplicích již 11. ročník tradičního šachového turnaje Open Teplice 2016. Na startovní listině je letos 16 velmistrů, včetně legend Alexandra Beljavskeho, Olega Romanisina nebo WGM Lenky Ptáčníkové, dlouholeté svěřenkyně Sergeje Berezjuka, která dnes reprezentuje Island.

Celkem na turnaji hraje více než 200 hráčů z 31 zemí celého světa, což tento turnaj kvalitou řadí na druhé místo za Czech Openem.

Všech dosavadních deseti ročníků se zúčastnil náš trenér GM Vladimír Talla; prvních dvou jako hráč, další řídil jako hlavni rozhodčí a tuto roli bude zastávat i letos.
Turnajem prošli odchovanci Interchess mezinárodní mistři Tadeáš Kriebel, Matyáš Marek, Van Thai Dai Nguyen i mnozií další svěřenci našich trenérů.
Stránky pořadatele, nasazení a výsledky, on-line.

Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku

szO tom, že spolupráce MŠŠ Interchess se slovenskými kluby nese ovoce, se mohli přesvědčit účastníci Mistrovství Slovenska mládeže v rapid šachu, které proběhlo v Ružomberku o víkendu 4. – 6. června. Hrálo se v kategoriích družstev mladších a starších žáků a jednotlivců do 8, 10, 12, 14, 16 a 20 let a sehrán byl i doprovodný open.

V naprosté většině kategorií se na čelních příčkách tabulky umísťovali hráči z klubů, které intenzívně spolupracují s naší šachovou školou, v některých kategoriích dokonce obsadili celou „bednu“. Jmenovitý výčet všech úspěchů šachistů vedených našimi trenéry a jejich slovenskými kolegy by byl svým rozsahem nad možnosti tohoto článku, a tak vyzvedněme alespoň úspěchy hráčů a hráček týmu KŠN Bratislava, kteří pod vedením FM Miroslava Roháčka získali celkem 8 medailí a šampionát jasně ovládli.

Mistrovství znovu prokázalo správnost filosofie Interchess o spolupráci naší šachové školy napříč kluby i šachovými federacemi ku prospěchu šachových talentů.

Kompletní výsledkový servis, web KŠN.

Ocenění našim členům

sergej na webPotřetí v řadě byl trenér naší MŠŠ Interchess Frýdek-Místek mezinárodní mistr Sergej Berezjuk nominován Mezinárodní šachovou federací FIDE na zisk titulu "Trenér roku".

FIDE na tento titul každoročně nominuje kolem třiceti nejlepších trenérů z celého světa a Sergej byl nominován jako jediný trenér z České republiky.

Kandidatura na tento titul je oceněním trenérovy dlouholeté koncepční práce s mladými šachovými talenty.

FIDE při nominaci na toto ocenění sleduje mnoho faktorů, mimo jiné trenérskou praxi, vzdělání kandidáta a jeho trenérské výsledky. O těch z poslední doby vypovídá i fakt, že na nejbližším, 87. Kongresu FIDE, který proběhne v září letošního roku v Baku by měl být udělen našim členům Nguyen Thai Dai Vanovi a Matyáši Markovi zasloužený titul „Mezinárodní mistr“a titul „Mezinárodní mistryně“ Magdaléně Miturové, další dlouholeté svěřenkyni našeho trenéra Sergeje Berezjuka.

Sergeji k zasloužené nominaci jménem naší šachové školy a celé skupiny Interchess gratulujeme.

Trenér roku na stránkách FIDE.

Dětský pohár 2016

0001V sobotu 4. června proběhl ve frýdeckomísteckém Národním domě turnaj pro nejmenší děti se zájmem o královskou hru. Zúčastnilo se jej 24 kluků a holek ze škol a školek z Frýdku – Místku, Trojanovic, Frýdlantu, Nošovic, Bašky, Návsí a Janovic.

Děti sehrály každé celkem 5 partii a při hře na ně byl radostný pohled. Na hráčích byla vidět soustředěnost, serióznost, chuť a zaujetí pro hru a nechyběly ani zajímavé šachové okamžiky. Diváci si tak mohli vychutnat plnohodnotnou atmosféru šachových turnajů, přestože pro mnohé hráče se jednalo o vůbec první turnaj v životě.

Všichni účastníci byli nakonec za předvedenou hru odměněni a domů si odnesli památku na povedený šachovy turnaj ve formě medailí, účastnických listů nebo věcných cen.

Přestože body nebyly na tomto turnaji tím nejdůležitějším, hrálo se o ně a tak byly vyhlášeny výsledky ve třech kategoriích: Kategorie Mateřské školky, kategorie Základní školy a.kategorie hráčů Mezinárodní šachové školy Interchess.

V kategorii těch nejmenších dětí ze školek se na 1. místě umístil Davídek Smolík, druhá skončila Danielka Kožušníková a třetí Barborka Šenkeříková.

V kategorii základních škol získal zlato Václav Stráník, stříbro Adam Jurtík a bronz Daniel Doležil.

Kategorii Interchess vyhrál David Juračák před Vanesou Filipovou a Viktorem Vácou.

Všem dětem děkujeme za povedeny turnaj a gratulujeme za předvedené výkony a věříme, že je šachy budou bavit i nadále a my se s nimi budeme nad šachovnicemi vídat i do budoucna.

Celkové výsledky.

Fotogalerie.

Nový kandidát mistra

0008Člen Interchess Ondřej Havelka odehrál v květnu 2016 dva výborné turnaje, polepšil si v žebříčku a na aktuální listině ratingu FIDE má jeho Elo hodnotu 2111.

Tím splnil podmínky pro udělení kvalifikační třídy "kandidáta mistra sportu" v šachu.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Interchess dětský pohár 2016

logo-3V sobotu 4.června 2016 proběhne v Národním domě ve Frýdku – Místku turnaj Interchess dětský pohár 2016, který je organizován pro děti mateřských školek a prvních tříd základních škol. Turnaje se zúčastní registrované i neregistrované děti, především pod vedením trenérů Interchess. Zahájení je v sobotu v 9 hodin v klubovně Interchess v 1. patře Národního domu ve Frýdku-Místku.

Nasazení a výsledky.

Další články...

 1. Orlová 2016
 2. European Individual Women's Chess Championship
 3. Hukvaldské šachování 2016
 4. Orlová & Zalakaros
 5. MČR hráčů do 8 let
 6. Ohlédnutí za koníkem
 7. Mistrovství České republiky do 8 let
 8. Ostravský koník 2016
 9. Ve zkratce
 10. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 11. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 12. Poděkování obci Tichá
 13. Mistrovství SR mládeže
 14. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 15. Extraliga SR
 16. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 17. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 18. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 19. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 20. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 21. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 22. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 23. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 24. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 25. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 26. Naši nejmladší nezahálejí!
 27. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 28. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 29. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 30. ECo-C Extraliga
 31. Krajský přebor
 32. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 33. Aeroflot Open 2016
 34. Interchess o posledním únorovém víkendu
 35. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 36. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 37. International Chess Open Graz 2016
 38. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 39. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 40. První únorový víkend ve znamení šachu
 41. Van a Matyáš bojují o IM
 42. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 43. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 44. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 45. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 46. Naši hráči v Krajském Přeboru
 47. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 48. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 49. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 50. Nominace našich talentů na sportovce roku
 51. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 52. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 53. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 54. 3. turnaj KP v rapid šachu
 55. Víkendové soutěže
 56. Open Praha 2016
 57. Interchess na přelomu roku
 58. I o Vánocích se hraje
 59. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 60. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 61. MČR v bleskovém šachu 2015
 62. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 63. Talent Cup 2015
 64. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 65. London Chess Classic 2015
 66. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 67. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 68. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 69. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 70. Šachista mimo šachovnici
 71. 2. turnaj KP v rapid šachu
 72. THT EXTRALIGA – listopad
 73. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 74. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 75. THT EXTRALIGA 2015/2016
 76. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 77. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 78. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 79. 1. turnaj KP v rapid šachu
 80. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 81. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 82. ME mládeže 2015 je za námi
 83. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 84. OPEN Tatry 2015
 85. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 86. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 87. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 88. MS juniorů do 20 let
 89. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 90. Členové Interchess na návštěvě ministra
 91. 6. Interchess Cup
 92. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 93. Open Havířov 2015
 94. Beskidy Cup
 95. MEU Kouty 2015
 96. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 97. Gens una sumus
 98. Olomouc Chess Summer 2015
 99. O putovní pohár města Jeseník
 100. Vienna Chess Open 2015
 101. FIDE OPEN Staré Město 2015
 102. Open Letní Praha 2015
 103. Senický letní šachový festival 2015
 104. Open Havířov 2015
 105. European Union Youth Chess Championship 2015
 106. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 107. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 108. LŠT Koník 2015
 109. MEU Mureck 2015
 110. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 111. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 112. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 113. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 114. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 115. European Youth Team Chess Championship 2015
 116. First Saturday GM July 2015
 117. Minsk Open 2015
 118. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 119. Štiavnický šachový festival 2015
 120. Přebor města Vsetína 2015
 121. Šachy prázdniny nemají
 122. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 123. LIPTOV 2015
 124. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 125. Šachový festival České Budějovice 2015
 126. Mistrovství Ruska 2015
 127. European School Championships 2015
 128. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 129. International Open Tournament Pula 2015
 130. MČR družstev mladších žáků 2015
 131. Interchess ve školkách
 132. GM Wesley So - GM David Navara
 133. Mitropacup 2015
 134. 9th International Open Tournament Pula 2015
 135. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 136. Píše se o nás
 137. World’s Youth Stars 2015
 138. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 139. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 140. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 141. Open Orlová 2015 – dohráno
 142. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 143. Open Čierne 2015
 144. Open Orlová 2015
 145. Mistrovské soutěže na Slovensku
 146. Krátké zprávy
 147. Mladé světové hvězdy
 148. Šachy mimo šachovnici
 149. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 150. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 151. Ostravský koník 2015
 152. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 153. 1. liga - napoprvé 4. místo
 154. O šachové království 2015
 155. O Frymíkův pohár
 156. Bohuslavice open 2015
 157. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 158. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 159. Poslední kolo 1. ligy
 160. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 161. 5. Interchess Cup
 162. Turnaje šachových nadějí 2015
 163. Samir Sahidi získal titul FM
 164. Ve zkratce
 165. Finále MČR škol
 166. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 167. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 168. Reykjavik Open
 169. Anička Lhotská v tisku
 170. O šachové království
 171. KP družstev mladších žáků
 172. Slovenská extraliga jde do finále
 173. Ohlédnutí za MČR 2015
 174. Reykjavik Open 2015
 175. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 176. Van na 1. šachovnici
 177. Grand prix mládeže 2014/2015
 178. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 179. Šachová Extraliga SK Commander
 180. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 181. International Chess Open Graz 2015
 182. Memoriál Tomáše Baštince
 183. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 184. Letný šachový tábor Koník 2015
 185. Senický jarný šachový festival 2015
 186. MČR mládeže 2015
 187. Ve zkratce
 188. 1. liga mládeže
 189. KP škol v šachu
 190. KP středních škol
 191. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 192. Open Mariánské Lázně 2015
 193. Šachová Extraliga SK Commander
 194. Pěkný vstup do nového roku
 195. Přebor Běloruska
 196. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 197. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 198. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 199. Memoriál Vladimíra Taranu
 200. I na přelomu roku se hraje
 201. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 202. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 203. MČR v bleskovém šachu 2014
 204. Talent Cup 2014
 205. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 206. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 207. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 208. Matyáš Marek v extralize dorostu
 209. 1. liga pokračuje dalším kolem
 210. Dvě domácí utkání 1. ligy
 211. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 212. OP středních škol v šachu 2014
 213. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 214. HD 14 Pražský přebor
 215. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 216. Ligové aktivity členů Interchess
 217. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 218. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 219. Souboj o titul mistra světa 2014
 220. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 221. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 222. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 223. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 224. Krajské soustředění mládeže
 225. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 226. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 227. European Youth Chess Championship 2014
 228. 1. liga dorostu
 229. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 230. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 231. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 232. Interchess na OPEN Tatry 2014
 233. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 234. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 235. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 236. Open Tatry 2014
 237. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 238. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 239. Šachové kurzy pro veřejnost
 240. Ve zkratce
 241. Open Havířov 2014
 242. Trenérské semináře léto 2014
 243. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 244. Letný šachový tábor Koník 2014
 245. Cracow International Chess Championships
 246. Chess Cup Frýdek-Místek
 247. Czech open Pardubice
 248. 41st Olympiad Tromsø 2014
 249. Robert Demko v Bezměrově třetí
 250. Táňa Bogatková získala titul WFM
 251. Letní aktivity hráčů Interchess
 252. Vítáme nového šachistu
 253. Karviná open 2014
 254. Prázdninové přání
 255. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 256. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 257. Mostecká věž 2014
 258. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 259. Suchy Bór FIDE open 2014
 260. Interchess v Polsku a na Slovensku
 261. Interchess v mateřské škole
 262. MČR družstev mladších žáků
 263. PULA OPEN 2014
 264. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 265. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 266. Nové šachové tituly členů Interchess
 267. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 268. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 269. Open Orlová 2014
 270. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 271. Mitropa Cup 2014
 272. Chess Cup 2014 - Orlová
 273. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 274. Chess Cup 2014
 275. Ohlédnutí za koníkem
 276. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 277. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 278. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 279. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 280. MSR mladších žáků v rapid šachu
 281. Ostravský koník 2014
 282. Martinik open 2014
 283. Turnaje šachových nadějí
 284. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 285. Mistrovství ČR školních týmů
 286. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 287. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 288. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 289. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 290. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 291. Vydařená příprava v Senici
 292. KP družstev mladších žáků 2014
 293. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 294. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 295. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 296. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 297. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 298. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 299. Aktuality leden 2014
 300. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 301. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 302. Interchess Cup 2014
 303. PF 2014
 304. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 305. Veselé Vánoce
 306. Vánoční kvíz
 307. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 308. Pohár hotelu Katowice 2013
 309. Mistrovství světa mládeže 2013
 310. Sněženky lepší machrů
 311. Dlouhodobé soutěže družstev
 312. 2. turnaj KP v rapid šachu
 313. Sněženky a machři 2013
 314. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 315. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 316. Polofinále MČR juniorů 2013
 317. Interchess aktuality
 318. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 319. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 320. Úspěšný říjen 2013
 321. Liberec FIDE open 2013
 322. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 323. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 324. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 325. Hukvaldské šachování 2013
 326. ME mládeže 2013 Černá Hora
 327. Novoborská šachová corrida 2013
 328. Interchess a Figurka
 329. Interchess v září 2013
 330. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 331. Interchess v nových prostorách
 332. MEU ve výsledcích
 333. Ohlédnutí za prázdninami
 334. Robert Demko členem Interchess
 335. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 336. Napsali o nás
 337. Open Jeseník
 338. Mezinárodní mistrovství Krakova
 339. FIDE open Staré Město
 340. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 341. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 342. Mistrovství Evropy žen 2013
 343. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 344. Naši šachisté ve zkratce
 345. Štiavnický šachový festival
 346. Se šachovou legendou na Slovensku
 347. Open Karviná 2013
 348. Česko-Slovenská extraliga žen
 349. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 350. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 351. Open Teplice 2013
 352. Mitropa cup 2013
 353. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 354. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 355. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 356. Mezinárodní soustředění
 357. Mistrovství České republiky mužů 2013
 358. FIDE open Orlová
 359. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 360. KP Orlová
 361. Přestupy
 362. Výsledky našich členů ve zkratce
 363. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 364. Ostravský koník 2013
 365. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 366. Letní šachový tábor
 367. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 368. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 369. Štiavnický šachový festival 2013
 370. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 371. Ostravský koník 2013
 372. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 373. Velikonoční šachy
 374. 2. Interchess cup je historií
 375. Matyáš Marek zlatý !
 376. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 377. 2. Interchess cup
 378. Malý diamant? Dávid Slivka!
 379. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 380. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 381. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 382. Krajské přebory rapidů
 383. Pozvánka na ples
 384. Rybnik Chess Classic 2013
 385. Open Nový Bor 2013
 386. Leden a únor 2013 ve zkratce
 387. 1. Interchess cup
 388. Open Praha 2013
 389. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 390. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 391. Talent Cup 2012
 392. Šachové aktuality
 393. Další fotky z Mariboru
 394. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 395. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 396. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 397. Hukvaldské šachování
 398. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 399. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 400. Šachový podzim ve zkratce
 401. Informace
 402. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 403. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 404. Soustředění říjen 2012
 405. Logo Interchess
 406. OPEN Tatry 2012
 407. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 408. MČR mládeže v rapidu 2012
 409. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 410. ME mládeže 2012 v Praze
 411. Soustředění srpen 2012
 412. Tréninky v červenci 2012
 413. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 414. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 415. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 416. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 417. Petrohrad 2012